szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Dzień Matki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
renya
2005-05-26
Email
Kochane Dziewczyny! Ponieważ wszystkie jesteśmy lub niebawem będziemy Mamami chciałabym w tym dniu życzyć Wam wszystkiego najlepszego! Mamom - pociechy z maluszków, Brzuchatkom - grzecznych brzuszków i łatwych porodów! Pozdrawiam serdecznie!
ciekawa
2007-05-16
16:09:38
Email
To nie musi byc nic ekstremalnie drogiego-no jeśli srebro. Ja na święta kupiłam mamie śliczny taki łańcuszek z gałązek z listkami i cyrkoniowymi kwiatkami do tego wkrętki do uszu-skakała jak diabli tak jej sie podobało.
venuss
2007-05-16
18:04:35
Email
Każda dorosła ( z nas) mamusia, lub przyszła wie co lubi jej mama, moja się maluje, uzwya kremów i perfum więc mam zadanie łatwe, zwykle kupuję kosmetyk. Mama to kobieta, więc popieram, ze prezent powinien byc osobisty i nawet trochę próżny... napewno nie deska do krojenia ani zestaw nozy:)
katarzyna_j
2007-05-17
17:55:30
Email
A może idąć tropem urody i kobiecości jakiś karnet na wizytę u kosmetyczki, na masażu czy jakimś zabiegu SPA? :)
monia_ireland
2007-05-17
18:11:37
Email
ja jednak stawiam na kwiaty. Moja mama miala 2 dni temu imieniny i 2 tyg temu urodziny-dostala prezencik stosowny a na Dzien Matki zawsze cenila sobie kwiaty:) w tamtym roku niestety bylam daleko i nie moglam jej wreczyc sama kwiatów. Wiec dzieki wynalazkowi jakim jest internet i jej i tesciowej wyslalismy olbrzymie bukiety kwiatow przez posłanca do pracy. Obydwie byly rownie milo zaskoczone i ryczaly jak bobry jak przeczytaly w bileciku piekny wiersz:)tym bardziej ze dzieci ich byly daleko daleko:)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum