szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - okres w ciąży???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
vikiko
2005-05-08
Email
Dziewczyny czy znacie przypadki kobiet które były w ciąży a pomimo tego miały normalny"okres"?.
hahahaha
2006-01-20
14:45:46
Email
hahaha, ale jaja, ciekawe też, czemu są tu nicki typu :), racja, nie wytrzymam;) hahahaha, stare forumowiczki się maskują?? wiem wiem, trochę głupio się smiać pod swoim nickiem, skoro zawsze sie mądrze radzi:)) ale poprawiłam sobie humor:))
Eryka
2006-01-20
16:47:54
Email
Do: hahaha i innych takich. Jestem na tym forum już ponad rok, a są tu jeszcze osoby o dłuższym "stażu" i jakoś nie sądzę, żeby którakolwiek z nas "bawiła się" w takie podchody ze zmienianiem nicków. Na forum mozna pytać o wiele różnych rzeczy, chociażby komuś wydawały sie nietypowe. Juz kieyś dawno temu pouszałyśmy temat stawiania rozmaitych pytań (zainteresowani niech poszperają po forum) i to raczej oczywiste, że się pojawiają, bo każdy ma prawo szukać odpowiedzi. To forum służy do wymieniania poglądów, udzielania różnych informacji, dzielenia sie doświadczeniami. Przecież nikt nikogo nie zmusza do komentowania pytań. Zaraz pewnie otrzymam jakąś nieciekawą odzywkę za mój post, ale to już zapewne inna bajka...
kyja
2006-01-21
12:28:24
Email
popieram wypowiedź Eryki-jestem na forum od 2 lat, dziewczyny ( i nie tylko) zadają różne pytania, nie spotkałam się wcześniej na tym forum ze złośliwymi komentarzami-tym właśnie to forum wyróżniało się na tle innych.Szkoda,że wszędzie prędzej czy później, pojawią się "psuje"...Pewnie zaraz wysypie się masa "stosownych" komentarzy do mojego wpisu;-) eh...
ROSE
2006-01-21
15:03:44
Email
Witam! Jestem tu pierwszy raz, myślę, że nie ostatni. Mam 30 lat,dzieje się ze mną coś dziwnego, albo hormony, albo ciąża mi doskwierają. Wolałabym to drugie. Czy możliwe, że to ciąża? Na początku grudnia miałam objawy małpowe wcześniej niż zwykle i bardziej intensywne (piersi prawie eksplodowały), @ dostałam 18grudnia (w miarę normalną), pod koniec @ i po niej zaczęły się sensacje, ból podbrzusza, okropne zmęczenie, drażliwość, raz zawroty głowy, wzdęcia, chwilami robiło mi się niedobrze. Zrobiłam test 30 grudnia - negatywny. Do tej pory mam taką zmienność nastrojów, że chwilami sama ze sobą nie mogę wytrzymać, aż współczuję mojej drugiej połowie. Piersi już nie eksplodują ale jakieś takie pełniejsze, a i brodawki jakby większe. Kolejną @ miałam 15 stycznia też w zasadzie normalna (nie chcę się na siłę dopatrywać jakiejś zmiany), ale właśnie jestem już po niej i znów bardziej odczuwam podbrzusze, nie boli, ale je czuję, piersi nadal takie fajne, mdli mnie chwilami. Sama już nie wiem co mi jest. Zrobię drugi test, ale szczerze mówiąc nie wiem jaki termin w moim przypadku byłby najlepszy, jeśli dostaję normalne miesiączki.
Basia 26
2006-01-22
10:49:16
Email
siostra mojej mamy do czwartego miesiąca miała normalne okresy podczas trzech ciąży:) z drugiej strony to, co napisałaś, to jakbym czytała opis własnego samopoczucia jakies 4 lata temu:) otóż wyszłam wtedy za mąż, przeprowadziłam się do teściów na czas remontu mieszkania (2 miesiące) i codziennie rano jak wstawałam było mi niedobrze, miałam odruch wymiotny, nie mogłam jeść, mężowi nie mogłam śniadań do pracy robic, bo zapach z lodówki mnie powalał. musiałam się położyć i tak wegetować, by mi przeszło. oczywiście robiłam testy ciążowe, negatywne... może tak samo reagujesz na jakąś zmianę?? a jeśli nie, to lepiej skonsultuj się z lekarzem, pozdrawiam;)
bugsia1
2006-01-27
09:56:48
Email
Cześć, ja chciałabym być w ciąży, ale od wczoraj, czyli w terminie okresu pojawiły sie lekkie plamienia- tak jakby okres się zaczynał, ale dość kiepsko i zastanawiam się, czy warto zrobić test czy poczekać co będzie dalej...
Kathrin86
2006-02-23
12:11:01
Email
Kochalam sie z moim chlopakiem w okresie plodnym i nie zabezpieczylimy sie:( od kilku dni zle sie czuje... ciagle jest mi nie dobrze i boli mnie brzuch... boje sie ze to moze byc ciaza! i na dodatek dostalam okres o tydzien za wczesnie:( krwawienia sa male a nigdy tak nie mialam... czy to mozliwe ze jednak jestem w ciazy?
Goga66
2006-02-23
12:29:31
Email
to jest możliwe ale możliwe też są zaburzenia hormonalne - objawy bywają podobne. Stres, odchudzanie się, zmiana klimatu, mogą rozstroić układ hormonalny. Kup sobie najlepiej test ciążowy w aptece, bo jeżeli jesteś w ciąży, to musisz zacząć dbać o siebie i maluszka.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum