szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Termin na wrzesień 2008


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
Karinka_10
2008-02-16
Email
Witam wszystkie kobietki spodziewające się przyjścia na świat Maleństwa we wrześniu! Mam nadzieję,że nie jestem sama... ...pozdrawiam...:)
Martyna_88
2008-02-18
18:58:17
Email
Witam Już nie jesteś sama też mam termin na wrzesień Tak ogólnie czuję się ok A u Ciebie jak samopoczucie
Karinka_10
2008-02-18
22:35:00
Email
Fajnie,że się odezwałaś :) Dzięki :) Ogólnie czuję się całkiem dobrze,ale są chwile,że strasznie boli mnie podbrzusze :( Nie wiem,jak Ty,ale ja mam problemy z zasypianiem i często budzę się w nocy...
Martyna_88
2008-02-19
20:15:58
Email
Też mam problemy z zasypianiem, a tak ogólnie mam straszny apetyt W poniedziałek mam wizyte u ginekologa
Karinka_10
2008-02-20
09:30:32
Email
Na temat jedzenia wolę nic nie pisać,bo jem znacznie więcej niż przewiduje norma :) ale skoro Maluszek tego potrzebuje,to nie będę sobie niczego odmawiać... Ja miałam wizytę 11.02 i dostałam pierwsze zdjęcie mojej Kruszynki-będzie do albumu :) Widziałam maleńkie pulsujące serduszko...ale to jest niesamowite :) Jak się miewa Twój Maluszek,czy wszystko rozwija się prawidłowo? Pozdrawiam Cię serdecznie,uważaj na siebie i Maleństwo :)
Martyna_88
2008-02-21
11:03:48
Email
Dziś byłam na badaniach morfologia grupa krwi badanie cukru i moczu ale wyniki dopiero jutro mam nadzieję że wszystko wyjdzie prawidłowo A wizyta u ginekologa tak jak pisałam w poniedziałek Tez jestem ciekawa jak wyglada to bicie serduszka Maleństwa tym bardziej ze to moja pierwsza ciąża Ale musi to być niesamowiete wrażenie
Karinka_10
2008-02-21
14:52:04
Email
Ja juz badania zrobiłam i tez miałam obawy,czy będzie wszystko oki...na szczęście wszystkie wyniki miałam w normie :) Masz tak samo,jak ja-to też moja pierwsza ciąża :) i pewnie dlatego przejmuję się wszystkim i strasznie sie boję,czy sprostam temu wszystkiem,bo przecież dziecko to nieziemska odpowiedzialność i wyrzeczenia... Zobaczysz będziesz mieć dobre wyniki :) wierzę w to... Napisz mi proszę,czy pracujesz,jeśli tak,to kiedy masz zamiar iśc na L4. Nio chyba,że nadal się uczysz. ...pozdrowionka :)...
Martyna_88
2008-02-23
03:52:44
Email
Mam swoja działalność gospodarczą studiuję zaocznie pedagogikę, a na zwolnienie narazie nie bedę szła ponieaż mi się nie opłaca, czuję się też nie najgorzej Jutro bedę miała wyniki badań,aż sie boje zobaczyć bo ostatnio mnie brzuszek troszkę boli i troszkę się martwie Moja siostra cioteczna tez jest w ciazy tylko w czwartym miesiacu i ją tez brzuszek boli a lekarz jej powiedział ze to nie dobrze
Karinka_10
2008-02-23
11:57:49
Email
To faktycznie nie opłaca Ci sie iść na L4 skoro masz działalność gosp. :) Bólami brzuszka się nie przejmuj,mnie boli cały czas :( lekarz powiedział,że to jest normalne. Głównym powodem są rozciągające się więzadła macicy,a także ulegające rozluźnieniu stawy miednicy. Te dolegliwości przechodzą,kiedy zmienisz pozycję lub położysz się na chwilkę. Gorzej,jeśli boli Cię dolna część brzuszka,wtedy przyczyną może być niestrawność,zapalenie pęcherza moczowego,a nawet zapalenie wyrostka robaczkowego... Ale bądź dobrej myśli,nie stresuj się i nie martw na zapas...zobaczysz,że będziesz mieć dobre wyniki!
Martyna_88
2008-02-23
17:38:28
Email
Odebrałam wyniki wszystko wyszło ok Bardzo się cieszę. A jak u Ciebie samopoczucie??? w poniedziałek jeszcze pierwsza wizyta u ginekologa
Karinka_10
2008-02-23
18:23:11
Email
Cieszę się razem z Tobą :) wiedziałam,że będzie dobrze :) Moje samopoczucie nie jest najgorsze,ale jestem dziwnie senna,aż się wierzyć nie chce,że dziecko pochłania tyle mojej energii... Teraz pogadam troszkę do mojego kochanego brzuszka i położę się spać :) Czy Ty też śpisz w dzień?
Karinka_10
2008-02-26
22:23:16
Email
Jak tam po pierwszej wizycie u ginekologa? Widziałaś swoje Maleństwo?-niesamowite,prawda? Masz fotkę? Jak się czujesz? Uważaj na siebie :)
Martyna_88
2008-02-27
18:20:52
Email
Nie robiła mi USG ale teraz mam się umówić na początku marca Takze dzidziusia jeszcze nie widziałam, ale brzuszek mi się powiekszył Czuję się dobrze chociaz wieczorem odczuwam zmęczenie nie śpię w dzień A co u was???
Karinka_10
2008-02-28
15:01:11
Email
...zdziwiłam się troszeczkę,że nie miałaś robionego USG,przecież ginekolog powinien sprawdzić czy wszystko jest w najlepszym porządeczku... My miewamy się całkiem dobrze! Jemy strasznie dużo i rośniemy w oczach :) Musiałam sobie kupic spodnie ciążowe,bo w jeansy już nie wchodzę :( 6 marca mam wizytę u gina i znowu zobaczę moją kruszynkę,poproszę o kolejne zdjęcie :)
Martyna_88
2008-03-01
21:54:24
Email
Właśnie dała mi numer telefonu żebym umówiła sie na USG ale u nas w szpitalu są remonty i w pierwszym tygodniu marca maja jeszcze być A ona w gabinecie nie ma odpowiedniej aparatury, pozatym ona parcuje w szpitalu powiatowym i jak któś chodzi prywatnie to zawsze mu robi badania w szpitalu Mam nadzieje że wszytko bedzie dobrze Ja tez już mam troche brzuszka, jem też dużo Ale na wadze nic mi nie przybyło waże 53 kg tak jak ważyłam Pozdrawiam Ciebie i dzidziusia
Karinka_10
2008-03-01
23:09:59
Email
Jestem pewna,że będzie wszystko dobrze,musi być :) Ja chodzę prywatnie do gina i jestem bardzo zadowolona,wolę zapłacić i mieć robione wszystko na miejscu,tylko na USG 3D będę musiała udać się do jakiejś lepszej kliniki,którą poleci mi mój lekarz prowadzący... Już się nie moge doczekać do czwartku (kolejna wizyta) :) Uważaj na siebie i Maluszka! Buziaki dla Was :)
Strona 1 - 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum