szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - mam problem


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
patrycja20
2007-08-01
Email
hej. mam problem.od jakis 5 miesiecy staramy sie z moim nazyczonym o dziecko,kochamy sie prawie codziennie,oczywiscie z finalem do srodka. ostatnie moje miesiaczki byly takie same czyli:prawie dwa tygodnie przed spodziewana miesiaczka mialam okropne bole piersi,podbrzusza. ale w tym miesiacu jest inaczej:za piec dni spodziewam sie miesiaczki,ale piersi nie bola mnie tak jak zawsze,od jakiegos tygodnia mam wyzsza temperature powyzej 37C,wczoraj mialam 37,8C a dzisiaj rano 37,1C.od jakiegos czasu jest tez mi nie dobrze,ale nie wymiotuje,no i ten niepochamowany apetyt.czy to moze oznaczac ze moge byc w ciazy choc za piec dni mam dostac okres?prosze o odpowiedz>acha zapomnialam dodac ze co chwile chce mi sie siku.
Joanna26
2007-08-01
15:08:29
Email
Moze to oznaczac,ale wcale nie musi.Jak zwykle w takich sytuacjach rada jest jedna - mniej lub bardziej cierPliwie poczekac.A potem zrobic test ciazowy i potwierdzic go badaniem krwi.Powodzenia!:)
katarzyna_j
2007-08-01
16:17:06
Email
Przychylę się do odpowiedzi, że to mogą być objawy ciąży, ale nie muszą. Jest taki mechanizm, że jak się myśli, że może się być w ciąży, to zaraz niewiadomo skąd zaczynają się objawy pojawiać. Jak ja myslałam, że jestem w ciąży, to też piersi mnie bolały i tak się denerwowałam, że aż mnie mdliło, więc od razu zwaliłam to na ciążę. :) Test zrób po terminie spodziewanej miesiączki. Wtedy będzie wiarygodny. Trzymam kciuki. :)
ciekawa
2007-08-01
18:40:37
Email
Zwykły test musi poczekać do dnia spodziewanej miesiączki ale z krwi wykaże juz teraz co jest grane. taka moja uwaga codzienne stonki wcale nie większają prawdopodobieństwa zajścia w ciążę-sperma sie rozrzedza. Raczej wznowić stosunki w okolicach dni płodnych-tak radził mi mój lekarz-ekspert od niepłodności.
Joanna26
2007-08-02
09:45:51
Email
He he,ciekawa,dluzsza chwile sie zastanawialam,co tez to sa te STONKI:))))
Magdalenka
2007-08-02
13:13:46
Email
joanna, no cos ty, nie wiesz? a co amerykanie zrzucali z samolotow? pozdrawiam cieplo
ciekawa
2007-08-02
13:15:56
Email
ha ha ha ale sie uśmiałam;):) tak to jest jak człowiek pisze na szybko:)
Joanna26
2007-08-02
13:32:13
Email
No wlasnie z polem ziemniaczanym mi sie skojarzylo,a z zaplodnieniem nijak:)Dopiero jak doszlam do rozrzedzonej spermy to z zalem zrezygnowalam z insekta...A tak obiecujaco i tajemniczo brzmialo:))
Joanna26
2007-08-02
13:33:23
Email
Kurcze, zarty sobie robimy, a temat jak najbardziej powazny:) Patrycja, jak juz bedziesz wiedziala,co i jak,to koniecznie daj znac!Wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki, zeby sie udalo.
patrycja20
2007-08-02
13:57:02
Email
Dziekuje Wam dziewczyny za wszystkie Wasze odpowiedzi.Ale mam takie jakies dziwne przeczucie ze znowu nam nie wyjdzie i dostane okres.Wczoraj nawet zrobilam sobie test ciazowy,pewnie troche za wczesnie,ale nie moglam juz wytrzymac w niepewnosci.Temperature nadal mam podwyzszona.Powiedzcie jaki ten swiat niesprawiedliwy:ludzie ktozy sie bardzo kochaja i pragna dziecka nie moga go miec,a niektozy nie chca a maja ich wiele.Przeciez rodzi sie tyle niechcianychdzieci:( A poruszajac jeszcze jedna rzecz apropo tej rozrzedzonej spermy:czy to mozliwe jak kochamy sie prawie codziennie ze sperma jest rozrzedzona i trudniej mi zajsc w ciaze???Prosze o odpowiedzi>BUZIAKI
ciekawa
2007-08-02
15:17:14
Email
Patrycjo oczywiście że tak-ja też troszkę sie starałam-najpierw miałam podwyższoną prolaktynę(zbadaj tak apropo), brałam wstrętne leki po których dosłownie umierałam ale opłaciło sie;) Lekarz który mnie konsultował radził badać temperaturę i gdy zaczyna sie ona podnosić tak w okolicy jajeczkowania(to sobie mniej więcej wyliczysz)wtedy sie pokochać. Ale wcześniej nieco odczekać nawet z 10 dni. Bo taka zagęszczona sperma jest bardziej efektywna-to logiczne. Ja planowałam zajść we wrześniu i tak sie spięłam wyliczyłam, pomierzyłam, wcześniej nażarłam tych leków trochę i zobacz udało sie:)
patrycja20
2007-08-02
20:03:11
Email
Dziekuje Ci "ciekawa".Ale mam jeszcze jedno pytanie:czy zakladajac,ze teraz w poniedzialek czyli 06.08.dostane okres,ktory zazwyczaj trwa umnie jakies 6 dni,to po okresie jak mi sie juz skonczy nie powinnam juz sie kochac?I kiedy byloby najlepiej sie pokochac,zeby sperma byla najlepszej "jakosci"?Zeby bylo najbardziej prawdopodobne,ze zajde w ciaze.
ciekawa
2007-08-03
12:17:33
Email
Patrycja coś mieszasz z liczeniem. Dni płodne występują w okolicach środka cyklu. początek cyklu to pierwszy dzień miesiączki-koniec początek następnej więc przykładowo jeśli np. cykl masz 28 dni to dni płodne będą w okolicy 14 dnia-tak zawsze ok 3 dni przed i po już można sie czegoś spodziewać. Nawet jak ma sie nieregularne miesiączki to te 14 dni bywa całkiem aktualne-licząc od początku cyklu. ja miałam okropnie rozregulowane cykle a mimo to w okolicach 14 dnia miałam jajeczkowanie. Dodatkowo kup termometr taki elektroniczny za 10zł i codziennie rano zanim wstaniesz mierz temperaturę-nie koniecznie w pochwie poprostu w buzi i zapisuj-sama szybko sie zorientujesz jak to sie u ciebie układa o ile skacze ci temperatura i kiedy. Zobaczysz ze w okolicach środka cyklu temperatura sie podnosi i to wtedy trzeba sie kochać;) A i pamiętaj ze plemniki żyją w organizmie kobiety 72 godziny czyli spokojnie nie zawsze trzeba trafić idealnie;) Ja mierzyłam temperaturę i liczyłam cykl-mąż jechał na ryby a mnie raptem skoczyła temperatura o 0,5 stopnia-koledzy stali w aucie pod klatką:) Wiem dokładnie kiedy zaszłam tylko potem jakoś nie zauważyłam ze mi sie udało:)
patrycja20
2007-08-07
11:32:15
Email
Koniec tematu:dzisiaj dostalam okres.Znowu musze podjac starania od nowa.Ale czy cokolwiek z rego wyniknie?Czas pokaze.
patrycja20
2007-08-07
11:32:16
Email
Koniec tematu:dzisiaj dostalam okres.Znowu musze podjac starania od nowa.Ale czy cokolwiek z rego wyniknie?Czas pokaze.
Joanna26
2007-08-07
12:51:34
Email
Na pewno wyniknie.Nie zalamuj sie,glowa do gory, cierpliwosci i wszystko bedzie ok!A mamy doswiadczone w staraniach o bobaska na pewno chetnie Cie wspomoga dobra rada.Pozdrawiamy cieplutko!
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum