szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Bóle dłoni i nadgarstków


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
kuleczka
2007-01-17
Email
POradzcie, bo lekarze to jedno, a wspolnota to drugie. Jestem w 23 tc, od Bozego Narodzenia mam okropne bole w obu dloniach i nadgarstkach. Juz nie tylko noca, kiedy byly najsilniejsze, ale nawet i w ciagu dnia. Trudno to zniesc, budze sie i chce mi sie plakac, bo nie moge ruszac reka, to jakby reumatyczne. Ortopeda rozlozyl rece, ginekolog sie namysla, a one wciaz bola i bola. Czy ktoras z Was ma podobnie niesympatycznie?
Monik
2007-01-17
12:17:39
Email
Ja nie mam takich problemów, ale słyszałam o tym. Może brzkuje Ci potasu, lekarz powinien Ci to przepisać. Pozdrawiam
Monik
2007-01-17
12:18:25
Email
---brak potasu--- poprawka
BALBIA
2007-01-17
12:37:58
Email
hej jesli masz to co ja miałam to współczuje-przeczytaj http://www.happymum.pl/forum/pok_wpis.php?id_dzial=1&id_tem=2756&str_nr=1
kuleczka
2007-01-17
12:58:24
Email
Wyglada podobnie, ale nic mi nie dretwieje tylko upiornie boli. Najpierw myslalam, ze to przeciazenie po porzadkach swiatecznych, ale teraz juz wiem, ze na pewno nie. Noce sa koszmarne niestety...zapytam o ten potas, moze pomoze. Dziekuje bardzo.
BALBIA
2007-01-17
13:07:32
Email
ból miałam taki że trzepałam rękami po ścianie ,a w nocy wstawałam i chłodziłam lodem albo rozcierałam i niestety nieraz z bólu płakałam bo nieszło nawet spać. Jestem juz 2 m-ce po porodzie i nie ma juz bólu ale drętwienie pozostało. Jestem ciekawa jak długo jeszcze. pzdr!
kuleczka
2007-01-17
13:23:21
Email
Balbia, to ja za Ciebie kciuki trzymaj, a i Ty mnie wesprzyj jakas dobra mysla, bo pieknie mi z tym bolem nie jest. Serdecznosci
BALBIA
2007-01-21
00:51:33
Email
DASZ RADę-to i tak jest nic w porównaniu z bólem porodowym;) tyle ,że ból nadgarstków trwa dłużej bo czasem kilka tyg. lub m-cy. Ale trzymam kciuki i życzę szczęśliwego rozwiązania-pozdrawiam
mayasun
2007-01-21
11:57:10
Email
Hejka, Co prawda nie bolały mnie nadgarsti, jedynie miałam drętwienia nóg i rąk, nieraz nie myślałam, że do łazienki nie dojde na tyle mi nogi drętwiały. Lekarz doradził mi bym łykała magnez. I pomogło.
jula2
2007-01-24
08:52:01
Email
ja jestem w 36 t.c.Od tygodnia mam bóle dłoni,a od trzech dni strasznie cierpną mi ręce w nocy,a do tego okropnie bolą mnie biodra.Noce to dla mnie horror,ale jakoś trzeba wytrzymać to już niedługo.Pozdrawiam.
venuss
2007-01-24
08:55:16
Email
Zwykle pomaga magnez i potas, są takie tabletki o nazwie Aspargin które zawierają oba składniki, ale najlepiej poradzi lekarz, tylko trzeba dokładnie mu wyjasnic jaki to jest ból, jak silny i ile trwa. Zycze zdrowia. V.
BALBIA
2007-01-25
20:51:00
Email
zwykle lekarze rozkładają ręce .Może w lzejszych przypadkach mg ,potas i wit.B pomogą ale ja brałam nawet leki lekko odwadniające plus te oczywiście wymienione wyżej i niestety ból był aż do porodu.
kuleczka
2007-01-26
10:24:59
Email
Babki, otoz lekarz powiedzial, ze niestety nie mozna na razie nic na to poradzic ani dociec czy jest to spowodowane ciaza, bo ani przeswietlenia ani nic. Ja na wlasna reke poradzilam sobie jakos tako z tym stosujac masc Viprosal B i zakladajac opaski elastyczne na noc. Bardzo to lagodzi bol, a sa noce, ze nawet nic mnie nie budzi i nie czuje. Polecam kazdej, ktora cierpi
drobciaa
2008-06-29
10:39:47
Email
Hej Kuleczka! Jestem w piątym miesiącu ciąży i właśnie uźyłam maści Viprosal B, jednak później wyczytałam, że nie wolno jej stosować w ciąży.. Teraz się zamartwiam, czy oby nie zaszkodzi maleństwu.. Ty też ją stosowałaś? Radziłaś się może lekarza? Jesteś pewna, że nie szkodzi? Z góry dziękuję za odpowiedz.
ciekawa
2008-06-29
20:13:03
Email
Na te bóle nic nie pomoże-niestety. ja miałam okropne nawet po urodzeniu parę miesięcy mi odchodziły. nie martw sie nie tak łatwo zaszkodzić dziecku-ma najlepszą ochronę na świecie nasze ciało:)
drobciaa
2008-06-30
21:11:37
Email
Dzięki Ciekawa za pocieszenie, no może jestem zbyt przewrażliwiona.. Mam nadzieję, że wszystko będzie dorze. Pozdrawiam gorąco!!
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum