szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Muzyka na wiosnę


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
sylwetka
2005-03-22
Email
Witajcie Brzuchtki i Mamusie, przyszła wiosna i przesilenie wiosenne...Miło, że świeci słoneczko, ale... Jak mam jakąś handrę i potrzebuję ,,kopa" najlepiej muzycznego. Napiszcie jaka muzyka nastraja Was optymistycznie, jakie zespoły , gwiazdy, czego słuchacie by się rozweselić.
Maria
2005-03-22
15:49:26
Email
Mnie ostatnio bardzo sie podoba piosenka Kayah i K. Kiljanskiego 'Procz Ciebie nic' (?chyba taki tytuł) . Wielka prosba, jesli ktoras z Was ją ma, to prosze, podeslijcie :)
Agata
2005-03-22
18:14:53
Email
Sylwia a ja uwielbiam Leonarda Cohena. Cudny głos, nastrojowa mużyka. Jak to słucham to aż mi dreszcze przechodzą...Polecam gorąco (a można przy tym marzyć, a marzyć...)
sylwia
2005-03-22
20:05:15
Email
Oj, ja tez uwielbiam Cohen'a.
Julia
2005-03-22
20:18:26
Email
A ja lubię Stinga, a najlepszy kawałek to "Fields of gold"
sylwetka
2005-03-22
20:35:48
Email
tak dziewczyny, zgadzam się Sting, Cohen, al enie sądzicie, że to raczej bardziej nostalgiczne i na wieczór niz na pobudzenie wiosenne... Ratunku! Ja chcę jakiegoś czadu!! Toć to jak znalazł przed porodem, no nie? hi hi
Asteria
2005-03-29
17:23:10
Email
Zalezy czego lubisz sobie posluchac. Z radosnych rytmow na wiosne polecam cos z klimatu folku, mieszanka irlandzkiej muzyki z nutka mistyki celtow. Swietnie sobie z tym radzi Maire O'Brennan, siostra slynnej pani zwanej Enya. Enya tez miewa w swoim repertuarze radosne nutki. The Chieftains, Clannad czy np Hevia. To tylko niektore propozycje :) Co dalej, naprawde nie wiem za jaka muzyka przepadasz wiec ciezko mi tak w ciemno doradzac ale...Ja uwielbiam rocka, szczegolnie tego starszego. I tak Led Zeppelin ma wiele porywczych kawalkow. Jannis Joplin tez niczego sobie, niektore kawalki The Doors, choc oni bywaja dosc psychodeliczni. Z innej polki, nic tak nie stawia na nogi jak Jazz. Miles Davis na sam poczatek. Norah Jones z nowszych odkryc. Czy mieszanka jazzu z odrobinka elektroniki US3. No i na sam koniec. Czarne rytmy. Bardzo radosna i sloneczna plytka Seana Paula czy np Black Eyed Peas. Kurde duzo jeszcze mozna wymieniac. Jezeli masz ochotke na jeszcze wiecej szczegolow i jakies tytuliki, daj znac a skontaktuje sie z toba na gg. Pozdrowki
renya
2005-03-30
10:35:23
Email
Witam wszystkie ciezarowki!!! Muzyczka na wiosne? Oczywiscie! Moze Was przeraze, ale zawsze bylam niepoprawna "matalówą" i wcale mi nie przeszło. Jestem w 20 tyg.i mąż się ze mnie śmieje kiedy na full leci Metallica czy Within Temptation! Pozdrawiam serdecznie
Morgana69
2005-03-30
10:46:27
Email
A ja ostatnio namiętnie Tori Amos słucham, choć mąż mi Mobiego zafundował, ale to nie to samo... Polecam!
sylwetka
2005-03-31
15:25:40
Email
fajnie, u mnie z gatunkami muzycznymi to taaaaaakaa rozpiętość. Morgana a Tori Amos ktory album byś szczególnie poleciła?
Agata
2005-03-31
16:24:38
Email
No Sylwia ale z cien=bie muzykalna kobitka:):):):):)
anaisia
2005-03-31
16:40:53
Email
Jak chcecie czadu to Nicka Cave`a polecam, szczególnie "starego". poza tym Lou Reed, Bjork. Z wyciszaczy ostatnio Madeleine Peyroux i Garbarek. i Angela ma kluski (mc Cluskey) I zawsze Joni Mitchel, Abbey Lincoln. I jeszcze filmową muzykę lubię, "Aimee i Jaguar" - naszego Kaczmarka zwala mnie z nóg, jak również i film. Pozdro!
kaszu
2005-04-01
17:17:03
Email
Witam !!! Z muzyki to podchodzi mi ciepły i aksamitny głos Georga Michaela z płyty "Faith", lubie także Michaela Boltona, Faith Hill, muzykę lat 60', 80' oraz muzykę relaksacyjną!! Akurat teraz słucham " odgłosów lasu".
renya
2005-04-02
08:20:15
Email
Hej, Brzuchatki! Ale numer! Jak widać - nie mogę spać... Szukając "muzyczki na dziś" wpadłam na moją pierwszą miłość - Papa Dance i ... od godziny słucham Naj Story itp... hi hi! To tyle w temacie moich metalowych zamiłowań...
sylwetka
2005-04-02
08:24:27
Email
A ja tuż przed porodem jakoś na polskie melodie mnie wzięło...radosne pieśni Anny Jantar...hy hy hy całą duszą spiewam Pozdrówki hej! ole!
Agusia 13
2005-04-26
22:45:08
Email
No a ja nie wiem, co się dzieje. Albo mi się wydaje, albo jestem w ciąży. jak ja powiem rodzicom?! Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będe miałą okazję tu zajrzeć, ale wtedy będę już w ciąży, bo tak będę chciała, a teraz to po prostu fałszywy alarm. 19 lat i dziecko? Myślę, a właściwie mam nadzieję, że nie. Szczęśliwym przyszłym mamom życzę udanego porodu. Też kiedyś będę miała dzidziusia, byleby tylko zdrowego. pa :)
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum