szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Ciążą...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Gadzia
2005-03-20
Email
Witam:) Jestem w koncowce 8-mego tygodnia ciazy (wg. mnie) i bardzo chce dolaczyc do waszych rozmow o wiadomym temacie:P Pozdrawiam goraco i ide jesc obiadek ...
kaszu
2005-03-21
12:16:51
Email
Cześć Gadziu!!! Podziwiam Cię,że masz apetyt,bo ja jestem w 12 tygodniu i od samego początku ciąży czuję dosłownie wstręt do jedzenia!!!Jem,bo muszę a do tego mam straszne zachcianki o czym pisałam juz wcześniej. Mam nadzieję,że juz niedługo te mdłości miną. Najgorzej jest w kościele - wczoraj byłam z mężem na mszy i jak poczułam zapach kadzidła......och,chyba więcej nie muszę mówić!!! Pozdrowionka
Basia
2005-03-24
12:13:48
Email
Cześć! Ja jestem w 13 tygodniu ciązy i też nie mogę nic jeść ale zaczęło mi się to dopiero jakieś dwa tygodnie temu. Mam nadzieję że szybko przejdzie. Najciekawsze jest to, że nie mam mdłości, ale nie mam też na nic ochoty. Pozdrawiam.
ala
2005-03-25
15:26:36
Email
Droga Basiu nie przejmuj się, ja też miałam podobną sytuację. Przez pierwsze dwa miesiące nic się nie działo,a równo z rozpoczęciem trzeciego zaczęły się nudności i wymioty. Wiem jak się teraz czujesz, ale u mnie trwało to tylko miesiąc,więc głowa do góry. Może u Ciebie będzie podobnie.
ala
2005-03-25
15:35:15
Email
Basiu, chodzi mi o to,że też nie miałam ochoty na jedzenie a dodatkowo jeszcze te historie z mdłościami.Pewnie się teraz przejmujesz,że jesz za mało. Nie myśl tak ja na początku ciąży zamiast tyć to chudłam i tak jak pisałam wszystko wróciło do normy w czwartym miesiącu.Zobaczysz za parę tygodni wróci Ci apetyt.Pozdrowionka
Eryka
2005-03-25
16:20:12
Email
Witejcie:) Jestem w 12 tygodniu i jak narazie apetyt mi dopisuje. Na nudności też nie narzekam. Czasem poboluje mnie brzuch, ale mam nadzieję, że to nic groźnego:)
Asteria
2005-03-29
17:05:34
Email
Ja na poczatku ciazy nie moglam nawet zerkac na jedzenie. Wszystkie zapachy mnie draznily i wywolywaly mdlosci. Chudlam i mialam do siebie pretensje, ze nie moge sie zmusic do jedzenia. Potem sie uspokoilo. Moze ogolnie nie mam szalejacego apetytu. Ale staram sie jadac normalnie. Roznie bywa...Jak to mawiaja kobieta zmienna jest. A jezeli na dodatek jest w ciazy ;) Chyba nic wiecej nie trzeba dodawac.
KATARZYNA
2005-05-16
16:27:16
Email
cześć jak jestem 26 tygodniu "muliło" mnie tak do 20 tygodnia najbardziej drażniły mnie kierowniczki perfumy ale nie o tym chciałam powiedzcie mi czy to wasza pierwsza ciąż i ile kg przytyłyście.
izi24
2005-05-23
20:14:06
Email
Hey napiszcie jak tam u was z pracą..?Ja zaniosłam zwolnienie z powodu mojego stanu,ale kierowniczka nie może tego zrozumiec i juz nie mam co wracać po wychowawczym.Jestem w 7 tygodniu,a w pracowałam 3 lata w tej firmie.Dodam,że nudności to juz mam po dziurki a na dodatek boli mnie brzuch,ale lekarz mówi, że to normalne, bo macica mi sie powiększa.POZDRAWIAM
Anna
2005-05-24
09:22:33
Email
Poczytałam sobie o tych Waszych ciążowych dolegliwościach. Doskonale Was dziewczyny rozumiem chociaż mam to już dawno za sobą (synek ma już 9 m-cy). Zapewniam Was jednak, że już w parę chwil po urodzeniu maleństwa zapomnicie o całych trudach ciąży i porodu. Życzę więc wytrwałości, naprawdę warto!
andzia
2005-05-24
11:17:28
Email
Witajcie Kobitki!Ja juz ostatnie dni mam termin na 28maja ale cos marnie nic sie nie rusza. Poczatki pamietam chudlam w oczach nie moglam jesc ale nie bylo wymiotow delikatne mdlosci. Od 6mies zaczelam tyc przytylam cale 6kg. Na poczatku ciazy martwilam sie ze nie przybieram na wadze ale jak tylko przekonalam sie ze z Dzidzia i w badaniach jest ok przestalam sie martwic tak strasznie. Lekarz uspokoil mnie ze przed ciaza mialam kilka kg nadwagi i dlatego tearz malo przytylam.Zycze Wam ZDROWKA I DUUZO SILY BO TO NAPRAWDE BEDZIE POTRZEBNE DLUGA DROGA JESZCZE PRZED WAMI!
dagmara
2005-05-24
13:28:09
Email
hej. u mnie 22 tydzień i na początku nudnosci mialam sporadycznie,czesciej mam teraz w drugim trymestrze czego wogole sie nie spodziewalam. najgorzej jesli rano wypije na czczo herbate! mdli mnie wtedy niemilosiernie.pozdrawiam
dagmara
2005-05-24
13:33:21
Email
aha! katarzyno, u mnie pierwsza ciaza,jestem w piatym miesiacu i przytylam do tej pory 7 kg.przed ciaza nosilam rozmiar 38 i jak na swoj wzrost bylam szczupla.
kasienka
2005-09-17
21:51:48
Email
jestem w 2 miesiacu ale ciaza wyraznie daje mi sie we znaki,zazdroszcze tym co dobrze sie czuja
aania
2005-11-18
15:56:39
Email
cześć dziweczyny, jestem w 7 tygodniu i jeszcze przed pierwszą wizytą u lekarza (idę za tydzień), poranne nudności to mało powiedziane, ja ledwo żyję, nudności mam całodobowe i nie mogę się zmusić do zjedzenia czegokolwiek, a tyle się naczytałam o zdrowuym odzywainiu, tyczasem się głodzę, ale nic a nic nie mogę przełknąć, mam nadzieje że lekarz jakos mnie uspokoi albo coś zaradzi
ADA
2005-11-22
20:02:02
Email
Kobitki ja to dopiero miałam odchyły.Mdliło mnie jakoś do 3 miesiaca.Jednak najlepsz było to,że zaczął mi śmierdzieć płyn do naczyń (i musiałam kupić inny),odświerzacz z łazienki,ale od samego początku nie mogłam znieść zapachu kawy.Mąż jak chciał wypić kawę to zasuwał z nia na balkon,bo,aż mnie skręcało.Ale to było dawno,bo moja Oliwka ma w tej chwili prawie 3 m-ce.Całuchy
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum