szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - termin porodu na pazdziernik!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
justka271
2006-09-19
Email
czesc; dziewczyny! czy ktos z was ma termin porodu na 20.10?Chetnie porozmawiam z wami na ten temat...Pozdrawiam;-)
Hruszka
2006-09-25
13:28:49
Email
Na pewno nie panikować !!! poród to kilka etapów więc nie martw się że będziesz sama ,mój mąż też cały dzień pracuje ale naszczęście są telefony więc ja się nie przejmuje na zapas. Grunt to myśleć pozytywnie zając się codziennością domem obiadem itp . ja tak robie i nie dopadają mnie przygnębiające myśli ,zresztą na pewne sprawy i tak nie masz wpływu więc uszy do góry ;)
anetkawk
2006-09-25
14:03:56
Email
dzięki za pocieszenie właśnie ide robić obiad
justka271
2006-09-26
16:56:15
Email
a ja troche sie boje bo jestem niecierpliwa osobka ktora zawsze musi miec wszystko szybko a tu jak przyjfzie mi rodzic a niebede wiedziala ile to potrwa czy bedzie mocno bolec i wogole...mam malego pietra,niewiem czy jak to sie zacznie czy nie spanikuje(a z regoly zdarza mi sie panikowac)....mam nadzieje ze bedzie wswzystko dobrze,mysle pozytywnie!bedzie ok;-)jak by co to 3majcie za mnie kciuki.Pozdrawiam i wam tez zycze powodzenia;-))
Eryka
2006-09-26
17:22:10
Email
Witajcie Dziewczyny! Wybaczcie, że tak wpadłam do Waszego tematu, ale jak zobaczyłam "październik" to mnie taki sentyment ogarnął:) Ja urodziłam właśnie w październiku, ale w 2005 roku. Za kilka dni mój Kacperek będzie miał roczek, a ja z wspominam jak TO było, jak oczekiwałam na poród, jak sie zastanawiałam kiedy sie zacznie, czy sobie poradzę, czy synkowi nic nie będzie... Oj rozumiem Wasze rozterki i niepokój. Każdy poród jest inny i ważne, żeby się nie nastawiać pesymistycznie i trzeba myśleć pozytywnie. Tak wiem, łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Zwłaszcza, kiedy przeżywa się to po raz pierwszy. Pogłaszczcie ode mnie swoje brzuszki. Pozdrawiam Was serdecznie:)))))
Isia
2006-09-26
19:06:04
Email
Justka271, mam sentyment do daty 20 października... To moja data urodzin... Pozdrawiam serdecznie!
madziara
2006-09-28
15:41:19
Email
Witam wszytskie mamusie! Ja mam termin na 27 października! To moja druga ciąża i musze przyznać, że jest zupełnie inna niż poprzednia. Teraz ma byc chłopak! Ostatnio też miałam skurcze przepowiadające a mój lekarz stwierdził, że szyjka macicy jest już miękka. Więc to chyba już niedługo... Pozdrawiam serdecznie M
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum