szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Witaminki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
marta7896
2006-07-19
Email
Czesc, Jaki zestaw witaminek bierzecie? Mi lekarz polecił Prevital Forte, ale słyszałam, że dużo osób bierze Materne. Pozdrawiam, Marta
czesia
2006-07-21
14:34:03
Email
hej, ja też brałam feminatal i polecam. pozdrawiam
malutka
2006-07-23
20:58:34
Email
no dokladnie, Feminatal mają bardzo duzo zbednych skladnikow...kazde badanie wychodzi prawidlowo..nie ma zadnych przeciwskazan...:) pozdrawiam
Agness
2006-07-26
23:02:03
Email
Feminatal :)
BALBIA
2006-09-27
21:46:41
Email
też biorę FEMINATAL N wyniki mam prawidłowe wiec nie zamierzam nic zmieniać. To bardzo dobre i skuteczne witaminy.
mayasun
2006-09-28
11:05:36
Email
Dodam tak od siebie, bo moze któras zastanawia sie nad wyborem czy zmiana witaminek.Falvit owszem jest tani, ale trzeba brac go 3x dziennie, wiec opakowanie 30 tabletek starcza na 10 dni, no i kwas foliowy trzeba dodatkowo kupic. Dla porównania Prenatal Clasic kosztuje koło 30, ale jest tam 100 tabletek i bierze się jedna dziennie, wiec wystarcza na 3,5 miesiaca !! Są drogie tylko pozornie.
wika
2006-09-28
15:42:34
Email
Witam! Lekarz polecił mi stosowanie witamin FEMINATAL, narazie jestem zadowolona, z ceny rownież. W pierwszj ciąży stosowałam ELEVIT.
BALBIA
2006-09-28
18:43:35
Email
Dokładnie, feminatal bierze się tylko jedną tabl. dziennie więc jest wydajny a dostarcza wszystkich niezbędnych witamin ! cenę też sie da znieść bo starcza na 2 miesiące czy nawet 3. Wyrzuciłam opakowanie i teraz dokł. niewiem ale jest ich 60 albo 90 pastylek w paczce. Kobiety karmiące też powinny go stosować -polecam!
pinkie
2006-09-30
10:00:11
Email
Gdy już urodziłam położna poleciła mi witaminy dla cieżarnych i karmiących firmy New Life, zapłaciłam 30zł za 60 tabletek. Powiedziała mi, ze materna, czy prenatal sa bardzo sztuczne i nawet tak pachną. Te jej witaminy rzeczywiście pachniały bardzo naturalnie: drożdze i jakieś zioła (jak na mój nos). Co Wy na to? ZRobiłam sobie niedawno wyniki (bo niuniuś miał lekką anemię) i ja miałam bardzo dobre. "New Life" to chyba taka firma jak "Herba Life", czy "Amway", czy sę mylę?
agula
2006-09-30
16:41:58
Email
Cześć mamuśki! Ja biorę Vitrum Prenatal od 4-tego mc a ostatnio lekarka przepisała mi też jod. W V.Prenatal go nie ma a podobno też jest ważny. Biorę jeszcze dodatkowo Hemofer (żelazo) i Aspargin. Ten ostatni tylko dlatego, że miałam częste skurcze łydek a po Asparginie mi przeszło. Aspargin to magnez + potas, pozdrawiam
justka271
2006-10-02
10:17:28
Email
ja tez biore feminatal i z badaniami nie bylo zadnych problemow..czyli nie sa zle..pozdrawiam
niki811
2006-10-02
12:01:56
Email
Dziewczyny jeżeli chodzi o Falvit, to mam o nim najgorsze zdanie. Owszem jest tani, ale zawiera zbyt duzo żelaza i pozatym, ze psuja się zęby u kobiet, które mają je troche słabsze, to dodatkowo później dzieci maja problem. W ciagu ostatnich kilku lat w mojej rodzinie były dwie kobiety w ciazy, obie brały Falvit a później okazało się, że dzieci musialy miec zabki lakowane bo był problem ze szkliwem. Nie były ze soba spokrewnione, więc o dziedzicznosci nie może byc mowy. Zresztą taka opinie uslyszały od dentystów. Ja tego swiństwa nie ruszę...
niki811
2006-10-02
12:04:53
Email
Dziewczyny jeżeli chodzi o Falvit, to mam o nim najgorsze zdanie. Owszem jest tani, ale zawiera zbyt duzo żelaza i pozatym, ze psuja się zęby u kobiet, które mają je troche słabsze, to dodatkowo później dzieci maja problem. W ciagu ostatnich kilku lat w mojej rodzinie były dwie kobiety w ciazy, obie brały Falvit a później okazało się, że dzieci musialy miec zabki lakowane bo był problem ze szkliwem. Nie były ze soba spokrewnione, więc o dziedzicznosci nie może byc mowy. Zresztą taka opinie uslyszały od dentystów. Ja tego swiństwa nie ruszę...
aga_28
2006-10-21
08:43:23
Email
ja tez biorę feminatal, dziewczyny ale wam nie jest niedobrze po tych witaminach?
aga_28
2006-10-21
08:43:57
Email
ja tez biorę feminatal, dziewczyny ale wam nie jest niedobrze po tych witaminach?
BALBIA
2006-10-21
23:52:25
Email
Mi absolutnie nie .Ale każdy ma inny oraganizm jeśli czujesz sie po nich żle powinnaś zmienić na inne.

Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum