szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - FAQ - masz pytanie - zajrzyj tu!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Jagoda
2005-03-11
Email
Ponieważ powtarzają się pytania, proponuję wpisywać tu linki zarówno do archiwum, jak i do stron zewnętrznych. Powstanie coś w rodzaju FAQ. Proponuję zakładanie nowych tematów wtedy, gdy nie można znaleźć odpowiedzi.
Jagoda
2005-03-11
10:38:51
Email
To ja będę pierwsza: link anestezjologiczny. Rewelacyjny serwis o znieczuleniu, również do porodu. Wady, zalety, na co nie pozwolić położnikowi, adresy szpitali, w których można dostać znieczulenie. http://morfeusz2001.webpark.pl/znieczulenie.html
Małgorzata
2005-03-11
20:24:06
Email
Ten serwis jest naprawdę świetny!
Jagoda
2005-03-12
23:10:09
Email
Łozysko przodujace http://www.happymum.pl/forum/pok_wpis.php?id_dzial=1&id_tem=259&str_nr=1
Jagoda
2005-03-15
21:20:49
Email
www.noworodek.pl Bardzo ciekawy serwis. Artykuły i wiadomości dla rodziców. Test na płec ;), usg trójwymiarowe
Agata
2005-03-16
07:31:55
Email
http://www.zdrowie.med.pl/szczepienia/szczep_05.html Przydatne informacje o szczepieniach
Jagoda
2005-03-16
08:22:04
Email
www.szczepienia.pl Sporo ważnych rzeczy. Szczepienia przed wyjazdem - przeciw czemu i gdzie się zaszczepić. Kalendarz szczepień. Grypa. Serwis prowadzony jest przez firmę farmaceutyczną GSK Pharmaceuticals.
Jagoda
2005-03-16
08:24:31
Email
http://www.mz.gov.pl/wwwmz/index?mr=m501&ms=&ml=pl&mi=65&mx=0&mt=&my=172&ma=4014 Ministerstwo zdrowia - szczepienia, program na 2005 rok.
Agata
2005-03-18
09:14:40
Email
Są tu ciekawe informacje na temat żywienia dzieci http://dziecko.nestle.pl/in_menu1_001_n_pyt_exp_dieta.phtml
kaszu
2005-04-15
17:48:26
Email
Witam Was. Jagodo oczekuję od Ciebie porady:otóż już trzy razy zdarzały mi się plamienia w ciąży najpierw w piątym tygodniu, potem w 12, następnie w 14 i teraz w 17 tygodniu ciąży. Za każdym razem leżałam w szpitalu. Oszczędzam się jak mogę,tzn. nie dżwigam, wiele odpoczywam, zero seksu,itd. Mimo to plamię. Dzisiaj dopiero lekarz wykrył przyczynę: mam łożysko przodujące,które zatyka ujście szyjki macicy. Pozwolił mi pozostać w domu,ponieważ w przeciwnym razie musiałabym być w szpitalu do końca ciąży. Stwierdził,iż to ciąża wysokiego ryzyka i mam kategoryczny nakaz leżenia. Tak bardzo martwię się o swoje maeństwo.... Jagodo powiedz czy to aż tak poważna sprawa??? Kasia
Jagoda
2005-04-15
18:30:50
Email
Poważna i to bardzo. Słuchaj lekarza. Pewnie zwróciłaś uwagę, że na wizytach Cię nie bada, a jedynie ogląda szyjkę we wzierniku, robi usg. Twoja ciąża należy do tych, o które trzeba bardzo dbać i to w szczególny sposób. Musisz leżeć, a każde krwawienie powinno się leczyć w szpitalu. Naprawdę nie wolno Ci wykonywać żadnego wysiłku, nawet najmniejszego.
mab
2005-05-16
12:04:43
Email
Sluchajcie, poniewaz jak na razie nie ma tej wyszukiwarki i nie ma, mysle, ze dobrze by bylo wrocic do pomyslu Jagody z FAQ i przydatnymi linkami, bo tak to trzeba sie niezle naszperac. Jak bedziecie stale tu cos dopisywaly to ten temat zawsze bedzie na gorze, lub blisko i latwo bedzie znalezc :)
Sprobuje skorzystac z lekcji Jagody o HTML i wstawic link
BAJKI-GRAJKI
mab
2005-05-16
12:13:10
Email
Hurra! Udalo sie! (Moze sie zainteresuje HTML-em?
Co do Bajek-Grajek to odkrylam przez przypadek, ze bajki mojego dziecinstwa, ktore namietnie sluchalam do poduszki z plyt analogowych zostaly wydane na CD. Moim zdaniem to sa swietne sluchowiska dla starszych maluchow (pow. 4 r.z.) z mnostwem piosenek. CD jest razem z ksiazeczka, gdzie sa rozne gry, kolorowanki, wierszyki. Jedna bajka w sprzedazy wysylkowej kosztuje 12 zl.
Wady: w dobie telewizji, filmow i gier komputerowych dzieciaki nie przepadaja za sluchaniem. Ale moze warto je do tego przyzwyczajac - to swietnie wyrabia wyobraznie. No i jak juz jest naprawde krucho z czasem, to mozna zastapic czytanie ksiazki sluchowiskiem.
Druga wada jest taka, ze jak sie to odtwarza na komputerze, to nie daje sie zamknac do paska, wiec komputer jest wtedy wylaczony z uzytku :-/
mab
2005-05-16
12:28:47
Email
To jeszcze kilka linkow. Pisalam o nich wczesniej, ale wstawie je tez tutaj:
KARAOKE DLA DZIECI
Sa tam rozne fajne piosenki (slowa i podklad muzyczny) - swietna zabawa. Zreszta na stronie glownej jest jeszcze karaoke dla doroslych i inne fajne zabawy i wierszyki dla dzieci.
NOSTALGIA
Tu mozna znalezc fragmenty (niestety bardzo krotkie) roznych dobranocek, piosenki np. z Robin Hooda :) Piatku z Pankracym i wiele, wiele innych.
IMIONA
Jest tu 1500 imion z ich znaczeniem, pochodzeniem, datami imienin itp. Mozna sie posmiac z niektorych.
mab
2005-05-16
12:44:44
Email
A moze bedzie sie chcialo wam poszperac i jeszcze raz wpisac tu fajne linki, ktore juz gdzies kiedys wpisalyscie na to forum? Nie wiecie jak? Oto link:

Jak to sie robi ... w HTML-u
A taj swoja droga, Jagoda, jak znajdziesz jeszcze chwile (i ochote), to napisz w tamtym dziale pare slow, co z tymi kolorami i wielkoscia liter :))))
mab
2005-05-16
12:57:13
Email
To jeszcze fajny link:
ZAPROJEKTUJ FARME
Sa tam rozne tla, na ktore mozna wstawiac rozne elementy (krowy, konie, domy, traktory itp) powiekszone lub pomniejszone i tworzyc roznorodne obrazki. Wiem, ze wiekszosc waszych maluszkow jeszcze nie radzi sobie z myszka :) ale ani sie obejrzycie i juz bedziecie musialy robic grafik - kto i kiedy uzywa w domu komputera (wiem, co mowie!) :)))
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum