szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - !!!!!!!!!test ciążowy!!!!!!!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
dominika
2006-01-30
Email
mam problem, kilka dni temu zrobiłam test ciazowy! wynik był dla Nas większą niewiadomą, kreska na ktorej powinien pojawić sie pozytywny winik była wręcz niewyrażna! CO TO OZNACZA?? czy juz mozemy sie cieszyc??
dominika
2006-02-02
15:04:17
Email
jutro ide do lekarza trzymajcie za mnie kciuki a właśnie lekarz bedzie w stanie ocenić to czy czejstem w ciąży czy nie?? miesiączka spoznia mi sie 3 tyg
Inka
2006-02-02
22:42:35
Email
raczej tak poniewaz liczac od dnia ostatniej miesiaczki bylby to 7 tydzien. To juz macica powinna miec troche inny wyglad a poza tym na dobrym USG powinno juz widac. Zycze powodzenia (nie dziekuj przypadkiem!!!!!)
Magdalenka
2006-02-04
17:31:16
Email
no i co lekarz powiedzial? daj znac, bo az sie denerwuje!
dominika
2006-02-04
18:46:13
Email
to co powiedział: duzo by pisc, ale pisze mam nadzieje ze mi pomozecie!!! wczoraj rano bylam u lekarza bo badaniu stwierdzila ze CIAZA powiedziala mi ze mam rozpulchniona macice i szyjke macicy sina- dodala ze sa to typowe obiawy ciaży, policzyla mi ze to 7 tydzien, i w srode (8.02) mialam isc na usg dopochwowe a w poniedzialek na badania krwi(grupa krwi, cukie-te podstawowe u kobiet w ciąży) bylam taka szczesliwa jak nigdy, poszlismy z meżem na kolacje... bylo super, ale po rozmowie z mama i z mezem doszlismy do wniosku abym juz dzis (tzn. wczoraj zrobila usg) tak zebysmy juz wiedzieli na 100% dosc juz mialam tych watpliwosci i tak zrobilam poszlam z mezem do prywatnego gabinetu zrobila mi usg(najpierw zwykle, pozniej dopochwowe) i powiedziala ze ona nie widzi pechezyka plodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem zalamana nie wiem juz co robic POMOCY
dominika
2006-02-04
18:50:45
Email
czy byl ktoś w takiej sytuacji?? co mam zrobic?????? pomocy!!!
pinkie
2006-02-04
19:07:08
Email
Czekać do poniedziałku, zrobić badanie krwi, wynik HCG. Twój lekarz je zinterpretuje i zaleci, co dalej robić. NIE PANIKOWAĆ!!! Głowa do góry, to nie koniec świata! Jak sie teraz nie uda, to uda sie nastepnym razem. Musisz sie uspokoić. Są różni specjaliści USG, nie zawsze mają rację. Odpręż się trochę, i tak musisz przeczekać niedzielę. Powodzenia!
dominika
2006-02-04
19:15:11
Email
moj lekarz zapisal mi jeszcze luteine, podobno dziala w dwie strony podtrzymuje ciąże i wywoluje miesiączke, jesli nie dostane okresu to bede wiedziala juz wszystko...
Magdalenka
2006-02-05
00:46:12
Email
ja pierwsze usg mialam robione w 20 tygodniu ciazy. wczesniej lekarze sluchali tylko serduszka, chyba od 12 tygodnia. denerwowalam sie ze dlaczego nie robia tych usg, chcialabym juz wiedziec, slyszec, zobaczyc, a oni nic. ale z perspektywy czasu mysle ze chyba dobrze sie stalo, bo uniknelam takich stresow, jestem, czy nie jestem. mysle ze zbyt wczesnie nie ma co robic usg, bo to i tak nic nie da, najlepiej pozwolic dzieciaczkowi rosnac w spokoju, a co ma byc to bedzie. ja wiem ze to latwo tak mowic, ale... z calej sily trzymam kciuki, nie pozostaje chyba nic innego jak tylko czekac. pozdrawiam!
dominika
2006-02-05
17:29:27
Email
no to Magdalenko byłaś w dobrej sytuacji, ja jestem tym juz wykonczona, nie wiem co o tym wszystkim myslec. Mam w sercu jeszcze nadzieje, ze moze jednak sie uda!
dominika
2006-02-05
19:19:35
Email
był ktoś w podobnej sytuacji??????? jestem ciekawa jaki był jej finał!?
dominika
2006-02-05
20:36:29
Email
dziewczyny mam stan podgorączkowy (37.1) od kilku dni ale czuję sie dobrze, zadnych oznak grypy! Czy to mogą być obiawy ciąży??
Inka
2006-02-05
20:48:05
Email
Dominika ja przez pierwsze 3 miesiace mialam codziennie 37. Podobnoe jest to czeste zjawisko w ciazy a zwlaszcza w pierwszych miesiacach bo jest to zwiazane w jakis sposob ze zmianami hormonalnymi. Jak bylam w 6-7 tyg. i sie spytalam o USG to mi lekarz powiedzial ze poki co to nie ma sensu (jesli wyniki krwi sa ok - beta HCG) bo moze zarodek byc jeszcze niewidoczny bo u kazdej kobiety roznie sie rozwija. Wiec z tego wynika ze najwazniejsze jest badanie krwi. Poza tym jak lezalam w szpitalu to byla dziewczyna ktora miala wysokie Beta HCG (tak na 5-6 tydz.) a nic nie bylo widac. Wiec lekarze stwierdzili ze poprostu trzeba dac dzidziusiowi szanse. Aha na poczatku tez bralam luteine.
dominika
2006-02-05
20:52:24
Email
Inka, tak sie ciesze po tym co mi napisałaś, dało mi to nadzieje! mam nadzieje ze w moim przypadku tez tak bedzie! jutro ide na badanie krwi...
Inka
2006-02-05
20:54:51
Email
Dominika to jak bedziesz juz cos wiedziala to daj znac!
dominika
2006-02-05
20:56:02
Email
oczywiście Inko, trzymajcie kciuki!!!
Magdalenka
2006-02-06
17:05:57
Email
Dominika, jaki wynik???? Daj znac koniecznie!
dominika
2006-02-06
17:17:26
Email
wyni bedzie jutro rano, napewno wam napisze, ale sie boje..., ale jestem pełna nadzieji pozdrawiam
Magdalenka
2006-02-18
16:39:09
Email
Dominika! no i co? jaki wynik?
dominika
2006-02-18
16:43:24
Email
no niestet nie udalo sie :( dostalam @ ale moze za miesiac sie uda, pozdrawiam cieplutko
dominika
2006-02-18
16:49:45
Email
aaaaa i jeszcze jedno dziewczyny, trzymajcie za nas kciuki
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum