Podbijam, jak wyżej, sukienka do wszystkiego, nawet ie tzreba jakoś bardzo prasować.
Podbijam, jak wyżej, sukienka do wszystkiego, nawet ie tzreba jakoś bardzo prasować.
Super uniwersalna sukienka, kupiłam ją z myślą o pracy ale nadaje się też na codzień, świetnie leży i dobrze układa się pomimo sporego już brzuszka. Zamek łatwo się odpina, na pewno nada się więc do karmienia. Naprawdę polecam jeśli szukacie normalnej, kobiecej sukienki bez udziwnień.
5
Noszę tą sukienkę bardzo często, jeszcze pracuję (6miesiąc) więc głównie do pracy ale byłam w niej też na spotkaniu rodzinnym, wszędzie słyszę, ze super wyglądam. Jestem zadowolona bo faktycznie jest bardzo uniwersalna, można narzucić kurtkę marynarkę w chłodniejsze dni, super do adidasów i baletek. Na mnie jest dłuższa niż na modelce, mam 166cm.