szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - photobucket


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
katka
2006-12-14
Email
Dziewczyny,jak sie to obsluguje. Zarejstrowaam sie na tych stronach i dalej ani rusz. podajcie krokpo kroku jak sie to robi.
pinkie
2007-08-27
12:28:44
Email
W kazdym programie do obróbki zdjeć jest funkcja "pokaz slajdów". To zależy do czego tego potrzebujesz . Jeżeli po prostu chcesz obejrzeć zdjecia z płyty lub dysku, to polecam program Picasa2 .Można w nim fajnie poprawiać zdjecia. Jezeli chodzi o pokazy zdjęć w internecie, to nie widziałam jeszcze pokazu, który wyświetla zdjecia na całej stronie. Te pokazy "zajawki" są tak pisane, zeby zajmowały jak najmniej miejsca i mieściły się w rozdzielczości 800*600
pinkie
2007-08-27
12:37:38
Email
"POkaz zdjęć" jako plik można stworzyć np w MsPowerPoint. Można tam dodać efekty przy zmianie zdjecia. I wtedy da się to zapisać na płycie lub dysku. Kiedyś tez ściągałam sobie tapety z Webshots.com. Ściągało się z tej strony program, który zmieniał cyklicznie tapetę na Twoim kompie i jako wygaszacz tez pokazywał tapety. Codziennie można było połączyć się ze stroną i ściągnać do pięciu darmowych tapet (fantastycznych zdjeć zresztą) lub wstawić do kolekcji własne zdjecia i je wyświetlać zamiast wygaszacza.
pinkie
2007-08-27
12:39:43
Email
MOże inne dziewczyny coś doradzą, bo ja szczerze mówiąc nie mam dużego doświadczenia z pokazami slajdów.
weridiana
2007-09-26
22:41:16
Email
Pinkie mam prośbę może byś napisała aktualną obsługę photobucketa bo ja się zawsze motam i strasznie dużo czasu mi to zajmuję. Oczywiście jak możesz.
pinkie
2007-09-27
09:28:24
Email
Jak zalogujesz się na stronie photobucket.com, to otworzy sie strona, na której ładujesz zdjęcia i filmy.Zdjęcia musza byc wielkości do 600*800. Jezeli sa większe, photobucket je zmniejszy. Filmy - do 100MB i 5 min. Klikasz na zakładkę Imagesfrom my PC - tam wciskasz przeglądaj i dodajesz zdjecie z dysku. Jezeli chcesz kilka zdjęć załadować na raz (o wiele szybciej), to pod przyciskiem jest link: 'Add more' - i tu możesz wkleić 20 obrazkow jednoczesnie. Jest też dostępny BulkUploader (ale u mnie czasami to nie działa), gdzie można eksplorować swój komputer i zaznaczać wiel zdjeć do dodania zamiast wybierać je pojedyńczo. ALe mnie sie zdarzało, ze mimo iz sie napracowałam przy wyborze zdjęć, one się jednak nie pojawiły w albumie. Spróbujcie, moze Wam będzie wygodniej tak doładowywac album. MOżna zakładać podkatalogi(subalbum) i do nich ładować zdjecia (tematycznie). Dodajesz sobie zdjęcia, proponuję od razu wpisac tytuły do każdego, np datę lub komentarz. Po wybraniu przycisku upload zdjęcia z Twojego kompa kopiują się na serwer Jak już zdjęcia się załadują (widać je na dole, jak przewiniesz stronę), to wybierz z menu powyżej "create SLIDESHOW". No i tu się dopiero zacznie... Do kazdego slideshow można wkleic max 10 zdjeć, do jednego chyba 9. Wybierasz sobie 10 zdjeć klikając na nie (pojawią się na dole , jak klikniesz na minusik, to będą się usuwac) Teraz wybierz sobie styl slideshow z menu - będziesz miała podgląd (te z motywem bajkowym sa pod belka SPONSORED). Jezeli w danym stylu można nadac tytuły zdjeciom, to podpisz kazde zdjecie. Opisy zdjęć nadane wczesniej nie będa widoczne w slideshow. Wybierz tez rozmiar, może być small, medium lub large. Jezeli już wybrałas zdjęcia, styl i rozmiar, to klikasz na 'save slideshow' i musiasz nadać mu unikalną nazwę. Na następnej stronie pokaże Ci się cały album i stworzone slideshowy - można je w kazdej chwili edytować, zmieniac style, dodawac lub usuwac zdjęcia. W polu HTML TAG jest kod HTML, jak na niego klikniesz, to się zaznacza cały i od razu kopiuje. Wklejasz w tresci forum lub na jakich tam stronach chcesz. To co jest w polu Email&IM to link do Twojego slideshow, można wysłac np komus mailem. I cos mi się zdaje, ze jezeli wyedytujesz slideshow i dodasz lub usuniesz zdjęcia, to umieszczony już na stronie forum się sam zaktualizuje.Każdy, kto kliknie na jedno show będzie mógł obejrzeć sobie wszystkie zdjęcia jakie umiesciłas w photobucket przewijając wprzód i wstecz. Filmy ładuje sie bardzo podobnie. Pamiętajcie o podkatalogach , żeby wkładać zdjecia w odpowiednie miejsce. Zawsze można je przenieść, ale jeżeli utworzono juz show, to zdjecia przeniesione w inne miejsce nie beda już w show widoczne.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum