szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Ala


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
agnieszka74
2005-07-07
Email
Kobitki dostałam smsa od Ali ze...o 6:50 urodziła dziewczynkę - Ola waga: 3300, 55 cm, 9 pkt.
Najszczersze gratulacje Alu !!! Duzo zdrówka, cierpliwości i usmiechu !!!!!!!!!!!!


ala
2005-07-14
14:04:27
Email
Cześć dziewczynki. No noreszcie w domciu. Dzięki Wam Wszystkim za miłe słowa, mój mąż codziennie przekazywał mi życzenia od Was i mówił co która napisała hihi. Dzięki za wszystko. Co do naszych przejść porodowych to nie było łatwo. Skurcze zaczęły mi sie od 17 o 22 zadzwoniłam do mojej położnej bo były już co 5 min i o 23.30 już byłam na porodówce. Początki były całkiem niezłe do godz.4 rano pełne rozwarcie. No ale wtedy dopiero się zaczęło moja mała nie chciała wstawić sie głowką w kanał rodny i przez kolejne godziny,koszmarne godziny wszyscy próbowali wszyskiego a ja miałam coraz mniej siły. o godzinie 6.30 zapadła decyzja o cięciu i parę minut pózniej leżałam na sali operacyjnej. 20 minut pozniej mój skarb był już ze mną a ja chociaż byłam koszmarnie wymęczona byłam szczęśliwa jak nigdy. Dzisiaj mamy już tydzień i rośniemy w oczach. Ola jest bardzo grzeczna i daje mamie zbierać siły po jakby nie było podwójnym porodzie. Pozdrawiamy wszyskie cioteczki i ślemy całuski. Jak tylko sie troszkę zadomowimy to powklejam nowe fotki mojej pchełki.
emka
2005-07-14
15:50:07
Email
Fajnie, że już jesteś. POdrowionka dla całej rodziny
ela
2005-07-14
16:22:44
Email
mamie życzymy szybkiego powrotu do sił a oleńce szybkiego przybierania na wadze i rozwijania się

ela
2005-07-14
16:23:48
Email
nie wyszło

emka
2005-07-14
22:20:31
Email
Eluś wyszło!Pierwszy bialutki a drugi w konewce :)
Więc ja też dołączam różyczkę dla Ali i Oli :)

ala
2005-07-15
15:34:44
Email
Dzięki Kochane nawet nie wiecie jak bardzo mi pomagacie.Jesteśmy z mężem z dala od rodziny,bo mieszkamy w innym miescie. Dużo mi daje że zawsze moge wejść na forum i troszkę z Wami pogadać. Teraz też nic sie nie zmieni byłyście moją podporą w tych lepszych i gorszych dniach w czasie ciąży. Mam nadzieję, że teraz będę mogła się od Was sporo nauczyć jako młoda mama.Ściskam serdecznie.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum