szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - bole


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
karinka
2007-10-10
Email
czesc mam na imie karina mam jeszcze 10 dni do porodu od 4 dni odczuwam bole w okolicy krzyza podbrzusz oraz ud bole staja sie silniejsze i do tego zaczol mi twardniec brzuch czy to jest normalne termin mam na 20 10 2007 prosze o odpisanie na mojego emaila dziekuje
karinka
2007-10-10
10:39:45
Email
prosze o szybkie odpisanie nie musi byc na emaila dzieki
karinka
2007-10-10
10:45:45
Email
dodam jescze ze mam biegunke i bol glowy a mala czasmi jest tak wysoko ze nie idzie wytrzymac
bela
2007-10-10
10:52:12
Email
moja droga powinnas jechac do szpitala bo mozesz urodzic w kazdej chwili. Bole krzyza swiadcza o rozwieraniu sie szyjki a biegunke czesto ma sie przed porodem - organizm sam sie wyproznia. Nie wahaj sie i jedz na szpital koniecznie!!!!!!!
bela
2007-10-10
10:53:51
Email
lepiej urodzic w szpitalu niz w domu
Goga66
2007-10-10
10:58:54
Email
Karino, cokolwiek by to nie było, przy każdym silniejszym lub dłużej trwającym bólu pod koniec ciąży powinnaś skontrolować w szpitalu, co dzieje się z dzieckiem. Nie można tak sobie z tym chodzić. Ból może świadczyć o zaczynającym się porodzie ale także o dyskomforcie dziecka z jakiegoś powodu, np. niedoborze tlenu. Zrób w szpitalu KTG - będą wiedzieć, co z tym dalej robić. 10 dni przed to już termin porodu. Ja urodziłam 19 dni wcześniej i było to już w terminie.
Marla_
2007-10-10
11:47:07
Email
Jak najszybciej do szpitala, to wszystko są oznaki porodu. Mozesz w każdej chwili urodzic. Torbe pod pache i na sygnale bym jechała
ciekawa
2007-10-10
12:49:42
Email
Tak kochanie do szpitala ja miałam bóle krzyżowe-ponoć s gorsze od zwykłych ale trudno mi porównywać;) Sama nie wiedziałam co to takiego i brzuch mi twardniał a ja myslałam ze to Nastusia sie rusza bo sie zdenerwowałam tym ze trafiłam do szpitala. Na ktg wyszły skurcze.
karinka
2007-10-11
10:20:33
Email
czesc dzieki z odpowiedzi wczoraj caly dzien mnie bolala ale dopiero wieczorem pojechalam do szpitala zrobili mi ktg i mowila ze zaczyna sie cos sie dziac ale na 100% nie powie mi czy bede rodzic za 5 godz czy za kilka dni wrocilam do domu i jakos przespalam ta noc dzisiaj rano znowu czuje bole nie wiem czy mam czekac jak bede mocniejsze ?poczekam jeszcze kilka godz jak beda mocniejsze to pojade troche sie boje ze teraz nie rozpoznam prawdziwych boli tak mi nogi napuchly jestem taka podenerwowana ze juz mam dosyc najgorsze ze nie wiem jak dlugo te bole moga trwac i kiedy bede wiedziala ze to juz ?prosze o jeszcze jakies rade dzieki
karinka
2007-10-11
10:24:44
Email
mam jeszcze pytanko co sie czuje w samym dole brzucha ?i czy skurcze porodowe musza byc zawsze regoralne .jak mala sie rusza to mnie boli czy to normalne jeszcze raz dzieki
Marla_
2007-10-11
11:12:04
Email
No mnie też czasem boli jak sie dzidzia rusza. Ja mam skórcze ale bezbolesne i nieregularne jeszcze. Do terminu 8 dni. Z tego co mówiły połżne skórcze te właściwe sa mocno odczuwalne i regularne. Jak masz dzidzie ułożona prawidłowo to chyba rzeczywiscie trzeba cierpliwie czekac. Ale jak nie będziesz mogła wytrzymac bólu nie bój sie połozyc w szpitalu, tam będziesz pod stałą opieką.
agnieszka_z
2007-10-11
12:48:55
Email
Skorczy porodowych nie da sie przeoczyc :) napewno sie zorientujecie :) ja tez sie balam czy je rozpoznam :)
monia_ireland
2007-10-11
12:59:37
Email
OJ napewno bedziesz wiedziala ze to juz-nie denerwuj sie tak!!! wszystko jest ok!!!ja wiem ze nrwy to wynik niwiedzy u kazdej pierwiastki co do tego jak to jest-ja tez sie balam ze nie bede wiedziala kiedy i jak to sie zacznie i czy to jest napewno to?
karinka
2007-10-11
15:49:29
Email
teraz co jakis czs czuje bole w okolicy krzyza ud i dolu brzucha zdaje mi sie ze sa mocniejsze co jakis czas czuje uczucie goraca i lekki przyplyw energii ale bole nie sa tak bolesne mala troszke mniej sie rusza czy to moze byc poczatek?prosze o odpowiedz dziekuj
ciekawa
2007-10-11
16:10:18
Email
kochanie tak to juz pczątek ale zanim sie zacznie na serio to nawet lekrz ci nie powie-jak skórcze beda regularne tak do 5-10 minut to sie bierajcie do szpitala no chyba ze wody by odeszły czy dzidzia by sie nie ruszała to lepiej pojechac wczesniej.
rena27
2007-10-11
17:14:56
Email
misiuniu to juz!!1 u mnie tak samo się zaczeło i tez przed terminem tylko ze 5 dni jedź szybciutko doszpitala!!!!!!!!!!!
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum