szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - poród na początku lipca:)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
Madzienka
2006-03-15
Email
witam! Jestem w 23 tyg ciąży i mam wyznaczoną datę na początek lipca:)Jestem strasznie ciekawa, czy któraś z Was równiez jest w podobnym tyg ciąży. Jak się dziewczyny czujecie?? Bo ja znakomicie. Brzus bardzo powolutku rośnie, dopiero przytyłam niecałe 3 kg, więc się straszliwie cieszę, że narazie brzuś nie przeszkadza mi. Ostatnio postanowiłam porobić porzadki w domku, póki brzuś mi nie przeszkadza:) Pozdrawiam was i życze dużooo zdróweczka!
Julia
2006-03-15
19:39:38
Email
Magda, czy to czasem nie Ty? Tzn. Magda P.? ;o)
Madzienka
2006-03-15
21:52:28
Email
witam!niestety to nie ja:) mam na imie Marzena i pewnie z kimś mnie pomyliłaś;)Bardzo ciebie pozdrawiam
Julia
2006-03-15
22:07:25
Email
Hej! Podejrzewałam, że to moja koleżanka, ale nic się nie stało :o) Miło Cię poznać :o) Pozdrawiam również!
Aneta
2006-03-16
07:57:45
Email
Hej, ja mam termin na 3 lipca. Niestety w moim przypadku z wagą jest trochę inaczej. Przytyłam już 11 kg. ale co najśmnieszniejsze nie widać tego bo wszystko poszło w brzuch. Mam taką piłkę do koszykówki przed sobą, że ludzie zastanawiają się kiedy rodzę a to dopiero początek 6 miesiąca. Na razie się nie martwię, ale faktycznie brzuszek wygląda imponująco i jak na 8 miesiąc.
Madzienka
2006-03-16
11:30:04
Email
Witam! Nio to superowo ze masz brzusia, bo ja jeszcze nie mam się czym pochwalić;) Najwazniejsze, że dzidzia się dobrze czuje i pewnie szybcitko rozwija:)Pozdrawiam ciebie ciepło i życzę dużooo zdróweczka!
Gosia A.
2006-03-16
20:51:21
Email
Hej! Ja mam termin póki co na połowę lipca, dokładnie 15! Pozdrawiam wszystkie lipcówki!!
agutek_76
2006-03-17
10:51:32
Email
Gosia od dzis mamy jeszcze 120 dni do konca:DD, za 3 tygodnie studniówka hihihi, dzis na usg ide w koncu bo przekładali mi w nieskonczonosc... pozdrawiam was cieplutko:**
Gosia A.
2006-03-17
13:31:25
Email
Nie wpadłam na to, że to już tak niedługo ;))) ale ten czas leci... Mój brzusio już coraz większy, waga rośnie coraz szybciej, chyba muszę troszkę uważać. Mąż się śmieje ze mnie, że chciałam być w ciąży i nie przytyć ;) teraz ważę już prawie 8 kg więcej niż na początku i troszkę się martwię czy to nie za dużo (jestem w 23 tyg.). Wcześniej tyłam około 1kg miesięcznie. Pozdrawiam.
agutek_76
2006-03-22
14:56:00
Email
zadna juz nie zajrzy??? szkoda, nie ma z kim pogadac, smutno troche, u mnie deprecha z powodu wagi buuuu, jezu jak ja bede wygladac pod koniec!! pozdrawiam was ciepelutko, i byle do wiosny:DD
Aneta
2006-03-23
09:02:40
Email
------------- agutek_76 ------------- Ty się tak nie zamartwiaj bo na pewno nie masz gorzej ode mnie :-) Przytyłam już około 12 kg, ale brzuch mam z przodu i robi imponujące wrażenie. Lekarz mi powiedział, że jak dalej będę chciała pracować to za jakiś czas będę musiała założyć pas ciążowy podtrzymujący brzucha bo inaczej wiązadła nie wytrzymają. I tak cieszę się tym stanem mimo iż zaczynam mieć dolegliwości, których się nie spodziewałam np. ból serca (kłucie przy wydychaniu) - może któraś wie o co może chodzić? ------------- agutek_76 ------------- jeżeli to była planowana ciąża to się nią ciesz, wtedy dzidzia też będzie szczęśliwa :-)
Gosia A.
2006-03-25
12:24:22
Email
Jakoś tak pustawo się u nas zrobiło... Jak się czujecie? Ja dobrze tylko szybciej się teraz męczę i powinnam więcej odpoczywać. Dzidzia czasem bardziej aktywna, czasem leniuszkuje. Ostatnio zrobiła mi pobudkę o 5 rano i przez godzinę buszowała w brzuszku ;)) już myślałam, że nie zaśnie z powrotem ale jakoś się nade mną zlitowała....;) Jedyne co mi ta naprawdę przeszkadza to skurcze nóg (lekarz zalecił mi magnez ale jeszcze nie do końca to skutkuje) i co chwilę mam złe wyniki wymazu - to bakterie, to grzybica. Zawsze miałam skłonności ale teraz to już jest męczące ;(( Pozdrawiamy mamusie!! Wygląda na to, że chyba wiosna sobie o nas przypomniała !!!!! hura!!!
agutek_76
2006-03-25
18:36:49
Email
czesc laseczki, w sumie to fakt ze pustawo sie zrobiło, trzeba to jak najszybciej nadrobic. no z tym serduszkiem to Anetko róznie bywa, nie zapomnij ginowi powiedziec na wizycie, mnie tez czasem az zatyka ale z pierwszym dzidziem tez tak miałam, jak sie niepokoisz to lepiej sie z lekarzem skonsultuj. na moja wage nie moge juz patrze....:((, moze jakies zdjecia macie swoich brzucholków, co? ja sie naogladałam na babyboom, jakie rozniaste brzuniaski sa heheh,moj taki mało ciekawy bo mam rozstepow mnóstwo, z moich dolegliwosci to pojawił mi sie zylak na nodze hmmm ..mam nadzieje ze zejdzie potem bo co z tym zrobic? po usg dalej nie wiem co nosze pod serduchem w sumie nastawiam sie na synka ale bede zszokowana jak sie pomyle:D. Gosiaczku ty to sie masz z tymi infekcjami az mi ciebie szkoda, kuruj sie szybciutko. macie cos kupione juz? ja sie chyba niogdy nie zbiore, piszcie co kupiłyscie to ja sie tez zmobilizuje, pozdrawiam i zagladaj czesciej:**
Gosia A.
2006-03-28
00:09:51
Email
Hej kobitki! No i znów to samo - teraz znowu jakieś bakterie, znowu tabletki itd. Chyba jakoś dotrwam do końca... Mój lekarz chyba coś przeczuwa bo co wizytę mam wymaz i co rusz coś wychodzi. Mam nadzieję, że zlikwidujemy to świństwo i już wszystko będzie ok. Następną wizytę mam na 11.04. - w 2 rocznicę ślubu ;) i może wreszcie odetchnę ;) Co do rozstępów to mam na plecach, tuż nad pupą kilka ale smaruję się fissanem i mam nadzieję, że jakoś się zmniejszą bo nie chciałabym ich widzieć później... Poza tym nic jeszcze dla dzidzi nie kupiłam i chyba w końcu będę się musiała zebrać i pojechać na jakieś zakupy... Wiosna chyba wkacza wreszcie pełną parą!!!! Pozdrawiamy!!!
Madzienka
2006-03-28
14:51:25
Email
Witam!to znowu ja! Zaczął sie 25 tydzien, a mój brzus taki malutki:)Jednak mam jeszcze kilka miesiecy do nadrobienia:)Mąż się ze mnie zaczyna podsmiewac, ze powoli za ciasne mi sa spodnie:( Ale ostatnio mamy troche zamrtwieć, bo na anatomii płodu, niestety Pani stwierdzila iz podejrzewa wade serduszka u naszej kochanej dzidziuli. coś strasznego... Teraz mnie czeka szereg badań u kardiologa prenatalnego i zobaczymy jak sie to skonczy. chciałabym, żeby nasza pociecha była zdrowiutka jak większość dzieci:(Jest nam bardzo smutno, choć cały czas mam nadzieję, że to były tylko podejrzenia:(
Madzienka
2006-03-28
14:53:22
Email
Witam!to znowu ja! Zaczął sie 25 tydzien, a mój brzus taki malutki:)Jednak mam jeszcze kilka miesiecy do nadrobienia:)Mąż się ze mnie zaczyna podsmiewac, ze powoli za ciasne mi sa spodnie:( Ale ostatnio mamy troche zamrtwieć, bo na anatomii płodu, niestety Pani stwierdzila iz podejrzewa wade serduszka u naszej kochanej dzidziuli. coś strasznego... Teraz mnie czeka szereg badań u kardiologa prenatalnego i zobaczymy jak sie to skonczy. chciałabym, żeby nasza pociecha była zdrowiutka jak większość dzieci:(Jest nam bardzo smutno, choć cały czas mam nadzieję, że to były tylko podejrzenia:(
Strona 1 - 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum