x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Dowiedz się więcej

Regulamin promocyjnej sprzedaży towarów w sklepie internetowym Happymum.pl


1. Niniejszy Regulamin zwany dalej Regulaminem Promocji, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.happymum.pl określa zasady sprzedaży promocyjnej towarów, zwanej dalej również Promocją w sklepie internetowy Happy mum.
2. W zakresie nie uregulowanym treścią Regulaminu Promocji znajdują zastosowanie postanowienia Regulaminu sklepu internetowego Happy mum, znajdującego się pod adresem www.happymum.pl.
3. Promocja dotyczy towarów wskazanych przez Sprzedawcę.
4. Promocja trwa w okresie od dnia 26.08.2015r. do dnia 30.08.2015r.
5. Promocja nie może być łączona z innymi promocjami.
6. W ramach Promocji Kupujący jest zobowiązany do nabycia co najmniej 2 sztuk towarów objętych Promocją.
7. Przy zakupie minimum 2 sztuk towarów z dowolnej kategorii w ramach Promocji udzielany jest rabat w postaci darmowej przesyłki, pod warunkiem wpisania hasła rabatowego PRZESYŁKA. Promocja dotyczy jedynie wysyłki POCZTEXEM.
8. Rabat na towary objęte Promocją udzielany jest pod warunkiem, że Kupujący nie odstąpi od umowy sprzedaży towarów objętych Promocją w części.
9. W przypadku odstąpienia przez Kupującego od umowy sprzedaży towarów objętych Promocją w części, Kupujący będzie zobowiązany do zapłaty na rzecz Sprzedającego kwoty stanowiącej wartość udzielonego rabatu, czyli przesyłki Pocztexem, to jest kwoty 13 zł. Wartość ta może zostać potrącona z wierzytelności jaką Sprzedający ma zwrócić Kupującemu z tytułu zwrotu ceny towarów, co do których nastąpiło odstąpienie od umowy.
 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Poznaj nasze nowości oraz unikalne oferty szybciej niż inni!

outlet instagram facebook wersja dla niedowidzących