x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Dowiedz się więcej

 Regulamin promocyjnej sprzedaży towarów w sklepie internetowym Happymum.pl


1. Niniejszy Regulamin zwany dalej Regulaminem Promocji, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.happymum.pl określa zasady sprzedaży promocyjnej towarów, zwanej dalej również Promocją w sklepie internetowy Happy mum.
2. W zakresie nie uregulowanym treścią Regulaminu Promocji znajdują zastosowanie postanowienia Regulaminu sklepu internetowego Happy mum, znajdującego się pod adresem www.happymum.pl.
3. Promocja dotyczy towarów wskazanych przez Sprzedawcę.
4. Promocja trwa w okresie od dnia 20.10.2015. do dnia 27.10.2015r.
5. Promocja nie może być łączona z innymi promocjami.
6. W ramach Promocji Kupujący jest zobowiązany do nabycia towaru z kategorii Płaszcze, Kurtki. która uprawnia go do skorzystania z Promocji -10% od ceny regularnej na wybrany produkt z tej kategorii.
7. Przy zakupie towarów z kategorii Płaszcze, Kurtki w ramach Promocji udzielany jest rabat w postaci -10% od ceny regularnej, pod warunkiem wpisania hasła rabatowego ZIMA.
8. W przypadku odstąpienia przez Kupującego od umowy sprzedaży towarów objętych Promocją w części, Kupujący będzie zobowiązany do zapłaty na rzecz Sprzedającego kwoty stanowiącej wartość udzielonego rabatu, czyli przesyłki to jest kwoty 5zł, 13 zł bądź 19zł w zależności od wyboru przesyłki. Wartość ta może zostać potrącona z wierzytelności jaką Sprzedający ma zwrócić Kupującemu z tytułu zwrotu ceny towarów, co do których nastąpiło odstąpienie od umowy.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Poznaj nasze nowości oraz unikalne oferty szybciej niż inni!

outlet instagram facebook wersja dla niedowidzących