szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Nasze dzieci i my - chwalimy się - zdjęcia, zdjęcia!!!
temat - SZYMUŚ JESTEM ;)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Atka
2007-01-03
Email
I kto nas teraz policzy? ... no ;0

Atka
2007-01-03
19:58:34
Email
Ach... jaki malutek ja byłem...
Atka
2007-01-03
20:07:38
Email
Urosłem. No nie panie i panowie koledzy tudzież koleżanki?
Atka
2007-01-03
20:12:52
Email
CHICHOTKA ZE MNIE!!!!!!! I WSTYDZIOSZEK... ;*
Atka
2007-01-03
20:19:43
Email
Zima za pasem...śniegiem sypnęło po ślepiątkach Szymusia...jak nic do Mikołaja Szymuś e- maile słał co noc, co dzień, co noc, co dzień...
pinkie
2007-01-04
10:30:33
Email
AAaaaaa to tu ten przystojniak w szarych spodenkach! Teraz już rozumiem, to było niezłe zamieszanie! No i co tam Szymusiu dostałes od Mikołaja?
Atka
2007-01-04
10:47:10
Email
Mama szymusia jeszcze sie tu nie pojawila w celach przedstawienia tego mężczyzny a ja wiem tylko tyle ze to Szymus.Zamieszanie faktycznie narobilo sie z tym wkejaniem zdjęć;) ja byłam chyba nie mniej niż IFFCia zdziwiona byłam tym panem o czuprynie blond podpisanym "Miki" ;) ale doszlismy po nitce do kłębka jak to sie porobiło i załozylismy Szymusiowi jego własny prywatny foto - albumik żeby nie musiał bawic sie z mikim w jednym dzialiku aczkolwiek goscic go to była dla nas sama przyjemnosc ;) No ale gdzie jest ta mama szymusiowa??? no już prosimy nam tu sprezentowac to cudo!!!
Atka
2007-01-04
13:51:57
Email
IFFCIA tam gdzie jest wiecej poroarzucanych zdjęć to kliknij sobie w nie raz myszką a potem przejedź po nich już bez klikania - zaczną "wyskakiwac"na pierwszy plan te spośród nich na które najedziesz myszką. Acha i polecam sie na przyszłość, e-miale znasz wiec wysyłaj tylko daj mi zawsze znać jesli bedę mie na poczcie twoje zdjęcia bo rzadko tam zagladam ostatnio przez to moje "wrzeszczydełko" to wpadam na forum tylko.
Atka
2007-01-04
14:39:46
Email
....a tak było jak mamusia z tatusiem świetowali przerobienie Szymusia z diablątka na anielątko ...no...no...
lidiamital
2007-01-04
21:32:33
Email
Ceś Symonek zamotana ciocia cię pseprasza. Super chopak z ciebie!
iffcia
2007-01-07
11:48:08
Email
Witam wszystkie ciocie i wszystkich wujków, koleżanki i kolegów, znajomych i nieznajomych no i potencjalne kandydatki na żonę :) Jestem Szymek. Urodziłem sie 8 maja 2006roku. Kiedy wyszedłem z brzuszka mamusi, a stało się to o 1:50 miałem 56cm długości i ważyłem całe 3,870kg. Tak więc przywitałem ten świat jako rosły facet i zreszta taki jestem do dziś:) Na pierwszych zdjęciach jestem malusi - krótko po zamieszkaniu w domu. Na pozostałych mam jakieś pół roku. Jeśli tylko mama wnajdzie jakieś inne fotki poprosze ją żeby poprosiła ciocię żeby je też wam pokazała.Aha dziękuje cioci Aci, która ukazała światu moje oblicze :)
iffcia
2007-01-07
11:48:54
Email
Witam wszystkie ciocie i wszystkich wujków, koleżanki i kolegów, znajomych i nieznajomych no i potencjalne kandydatki na żonę :) Jestem Szymek. Urodziłem sie 8 maja 2006roku. Kiedy wyszedłem z brzuszka mamusi, a stało się to o 1:50 miałem 56cm długości i ważyłem całe 3,870kg. Tak więc przywitałem ten świat jako rosły facet i zreszta taki jestem do dziś:) Na pierwszych zdjęciach jestem malusi - krótko po zamieszkaniu w domu. Na pozostałych mam jakieś pół roku. Jeśli tylko mama wnajdzie jakieś inne fotki poprosze ją żeby poprosiła ciocię żeby je też wam pokazała.Aha dziękuje cioci Aci, która ukazała światu moje oblicze :)
Atka
2007-01-07
16:00:33
Email
No wreszcie Szumusiątko zaprezentowane ;))))))))))))))))))) czekamy na następne fotki. Pozdrowienia i całusy od kolegi (Mikołajka) - tylko nie mów nikomu że ci całusy posyłam Szymuś bo nas inni koledzy wysmieją w piaskownicy. Bedzie "obciach" i tyle.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum