szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Nasze dzieci i my - chwalimy się - zdjęcia, zdjęcia!!!
temat - POMÓŻCIE CHODZI O HONOR


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
lidiamital
2007-01-02
Email
Kochane tu macie napisany list jeśli możecie wyślijcie go na adres który podaję niżej. Ktoś oszukuje w konkursie w którym pomagamy Basi, a administrator nie reaguje im nas więcej tym lepiej! Witam Szanownych Państwa! Zwracam się z uprzejmą prośbą o zareagowanie na łamanie regulaminu w ekstremalnym konkursie fotograficzny. Uczestnik, który obecnie zajmuje pierwsze dwa miejsca zamieścił dwie fotografie. Ponadto umieścił zabroniony skrót JVC. W ciągu niecałych kilku dni na jego zerowym koncie pojawiło się ponad 4000 głosów- swoją drogą zdjęcia nie są ekstremalnie ciekawe, to najbardziej wyszukane przeze mnie sformułowanie. Uprzejmie proszę o reakcję. To przykre i bardzo nie fair wobec innych uczestników. Na ich maila Pństwo nie reagują. Może mój apel zmobilizuje Państwa do ukrucenia procederu łamania regulaminu- bo w końcu w jakim celu został stworzony. Z poważaniem: administrator@regularnerysy.pl
Basia.26
2007-01-03
15:47:37
Email
dziękuję lidio, ale widze, ze im bliżej końca tym wiecej znajduje sie spryciarzy w tym konkursie. a resztą całe zamieszanie związane sprawiło, że kłóca sie tu osoby na forum...
Daniel
2007-01-04
01:45:51
Email
Bardziej cenne są dwa uczciwe głosy niż 4000 wygenerowane przez jakieś hackerskie programiki :) Dla nas BAsia z ekstremalnym ZIEEEEEEEEEwnięciem maluszka wygrała i już:)
filipinka
2007-01-04
14:18:59
Email
Dla nas wygrała tak ogólnie też by mogła wygrac. Nie można ignorowac czegos takiego!
bela
2007-01-04
16:45:25
Email
a nam to zdjecie sie nie podoba. Zreszta swiadczy to miejsce ktore zajmuje. A co do dwoch pierwszych miejsc to ktos mogl poprosic znajomych na jkims forum ( tak jak Basia) dla np tuningowcow i stad taki szybki przyplyw punktow. Jedyny zarzut to taki ze wystawil dwa zdjecia....
bela
2007-01-04
17:12:08
Email
podoba mialo byc. Ale psikus ;-)). Tylko i tak ktos mi pewnie cos zarzuci ale coz... Jest w kazdym badz razie w scislej czolowce. Acha co do tych dwoch pierwszych to to z tym JVC jest okropne. Na poczatku nie wiedzialam co to jest dopoki maz mi nie wytlumaczyl ze to chyba jakis bagaznik samochodowy. Ble...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum