Happy mum - odzież ciążowa, odzież dla dzieci, moda ciążowa. Sklep, forum, porady ciążowe.
[Rozmiar: 18178 bajtów]
szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - pierwsze buciki dla dziecka

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kyja
2005-08-23
Email
dziewczyny! jakie pierwsze buciki kupi?yscie swoim maluchom?Bartka czy innej formy?jakie s? dobre?pytam, bo wszystko wskazuje na to,?e Misiut nied?ugo zacznie samodzielnie chodzi? i chc? mu kupi? dobre butki.Lekarka poleca?a buciki firmy Bartek-mówi?a,?e drogie, ale w pierwsze buty dla dziecka warto zainwestowa?.A Wy co o tym s?dzicie?jakie powinny by? buciki-mi?kkie z usztwnionym zapi?tkiem czy ca?e sztywne?
Julia
2005-08-23
18:07:31
Email
Ja niedawno kupi?am Bartkowi buty w stylu tenisówek, ze sztywnym zapi?tkiem i gumowym przodem. Chyba wygodnie mu si? chodzi (chodzi na razie trzymany za r?czki). Kosztowa?y 19 z? i s? z jakiej? serii zdrowych butów (nie pami?tam dok?adnie, a metki ju? nie mam) Wydaje mi si?, ?e ta?sze buty te? s? dobre (Bartek chyba kosztuja ok 100). Wa?ne, ?eby mia?y sztywny zapi?tek i ?eby dziecko mia?o w nich troch? luzu.
Anna
2005-08-24
13:13:31
Email
Oj, bezduszne te maszyny, tyle si? napisa?am, a komputer zastrajkowa? i po wpisie ani ?ladu. Zaczynam jeszcze raz. Od jakiego? czasu szukam bucików dla ma?ego, ceny straszne!!! Mlu? musi mie? buty z wk?adk? bo krzywo stawia stópki wiec chyba zdecyduj? si? na obuwie "Bartek", mimo ceny. Znajomi którzy maj? starsz? córk? bardzo sobie chwalili te buty i polecali. Natomiast czym si? kierowa? przy wyborze pierwszych butów mog? jedynie przytoczy? to co przeczyta?am w magazynie "Dziecko". A wi?c, dobre buty powinny mie?: 1)szerokie noski 2)elastyczne nie?lizgaj?ce si? podeszwy, 3)sztywne daj?ce pewne oparcie pi?tom ty?y, 4)cholewk? która nie kr?puje ruchów w kostce, 5)solidnie przyklejon? wk?adk?, 6)nieuwieraj?ce zapiecie, powinny by? zrobione ze skóry lub innego przewiewnego materia?u. Powinien byc te? lu?ny, miedzy du?ym palcem, a noskiem buta powinien by? centymetr luzu. Je?li nosek jest twardy mo?na to sprawdzi? wk?adaj?c palec za pi?t? dziecka, powinien si? mie?ci?. Tyle teorii jak sprawdza si? to w praktyce dopiero si? przekonam.
Kamila
2005-08-24
20:47:19
Email
Kupi?am Kini buty BARTKA, sanda?ki na rzepki, s? idealne, sztywne, Kinia lubi w nich ?miga?, ale niestety jeszcze tylko za jedn? r?czk?. Cho? wczoraj zrobi?a sama 2. kroczki, wszyscy z rado?ci zacz?li?my klaska?, a Ona biedna nie wiedzia?a o co chodzi i si? rozp?aka?a... ach ten mój Kindzior...
Anna
2005-08-27
16:05:02
Email
W?a?nie dzisiaj byli?my w sklepie firmowym "Bartka" z zamiarem kupienia ma?emu porz?dnych bucików. Trafili?my (na nasze szcz??cie) na mi?? i rezolutn? ekspedientk?, która poradzi?a nam wstrzyma? si? z kupnem solidnych i zarazem drogich bucików do czasu a? ma?y zacznie samodzielnie chodzi?. Prawdopodobnie kiedy to si? stanie trzeba b?dzie mysle? ju? o obuwiu jesienno-zimowym i w naszym przypadku chyba lepiej w?a?nie w takie zainwestowa?. Na razie kupilismy (za namow? tej?e sprzedawczyni) sznurowane trzewiczki z materia?u (tzw.pantofelki) firmy "Daniel" (30z?), ma?o efektowne, ale dobrze trzymaj? nó?k? i maj? solidna wk?adk?. Mam wra?enie ?e Mi?oszkowi jest w nich wygodnie.
Ma?a
2005-08-28
13:15:07
Email
Natalka ma sanda?ki Bobbi shoes.Sanda?ki na rzepy, z usztywnion? pi?t?.Kosztowa?y 39 z?.Ale s? juz przyma?e i teraz kupujemy jej ju? co? w stylu adidasków.Pierwsze jej butki by?y skórzane, z usztywnion? pi?t? i wk?adk?, taka przeciw p?askostopiu.Ale s?ysz??m ?e podobno najzdrowiej jak dziecko chodzi boso.Oczywi?cie w domu, ewentualnie po ogrodzie.Nie wiem czy to prawda, s?ysza?y?cie moze co? takiego??
emka
2005-08-29
13:40:24
Email
Tak, w ogóle chodzenie na bosaka jest bardzo zdrowe dla stóp. Nie tylko dla dzieci ale i dla nas staruchów ;)
Julia
2005-08-30
13:08:32
Email
Ja te? s?ysza?am, ?e chodzenie na bosaka jest najzdrowsze. Zw?aszcza dla ma?ych dzieci, bo dzi?ki temu nie maj? p?askostopia. Bartek ma?o czasu sp?dza w bucikach i ju? mu si? ?adnie stópki kszta?tuj?, tzn ma ju? to wg??bienie w stopie.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum