szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Do Nikoleczki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Justa
2005-08-11
Email
Witaj!Nasze maluchy są w podobnym wieku, Twoja malutka jest starsza tylko o tydzień od mojej Martynki.Czy Nikolka obraca się z brzucha na plecy i odwrotnie?Bo moja coś nie potrafi z brzuszka na plecy..A co do żywienia, to ja daję Martynce tak miedzy 7-8 rano 180ml mleka, potem co 3 godz - mleko 150ml z kleikiem(ostatnio nie chce pić kszki),obiadek,(deserek),mleko150-180ml,(starte jabłuskzo),mleko180ml,no i między tym wszystkim herbatki lub/i soczki.Napisz co u Ciebie słychać.pozdrawiam
Nikoleczka
2005-08-13
20:04:00
Email
Moja Nikoleczka juz od dawna przekręca sie z brzuszka na pleci i odwrotnie :)Ja robie jej 210ml. mleka i ma to na 3 razy a czasami wypije wszystko.Robie lub kupuje zupki i oprucz tego starte jabłko lub banan.Kaszki i kleiku nie moge jej dawac bo nie moze zrobic potym kupki.No i co jeszcze...hmm :DD Nie ma jeszcze ząbków,siedzi juz praktycznie sama i czasami jeststrasznie nieznośna.Wyrzuca mała cwaniara zabawki zeby mamunia albo tatulek podnosili :))No to chyba wszystko o tym co potrafi Nikola.Pozdrawiam.Napisz coś jeszcze!!!

Justa
2005-08-13
21:13:04
Email
Witam!11.08 mojej Martynce zaczął wychodzić pierwszy ząbek(taki śmieszny mały kiełek).Większość czasu spędza na brzuchu robiąć "samolocik".Waży już chyba ok9 kg albo i więcej. Jest wysoka ma juz ponad 80cm.(to po mnie, ja mam 179cm).Ładnie przesypia nocki od ok.21-ej do 6-7 rano.w dzień(jak nie ma upałów)to łącznie śpi 4-5 godz. Pozdrawiam.zapraszam do rozmowy również inne mamusie:)
Nikoleczka
2005-08-15
09:40:44
Email
Zazdroszcze Tobie tego zębolka ja już nie mogę się doczekać.A mam pytanko w zwiazku z tym.Czy w mniejscu tam gdzie miał wyjsc ząbek dziąsełka tak jakby się rozeszły.Bo Nikola ma wszędzie gładkie a w mniejscu jedynki tak jakby dziureczka sie zrobiła hmm...???
Justa
2005-08-15
18:42:56
Email
Moim zdaniem nie było żadnego rozpulchnienia dziąseł.Na dole trudno dojrzeć, bo Mała cały czas "przeszkadza"językiem.Dzisiaj posadzilismy ją w krzesełku i była tak karmiona, podobało się :)Martynce i mi łatwiej tak się karmi.Mała nie siedzi jeszcze sama, ale mam "zamocowane" poduszki ,które ją trzymaja w krzesełku.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum