Happy mum - odzież ciążowa, odzież dla dzieci, moda ciążowa. Sklep, forum, porady ciążowe.
[Rozmiar: 18178 bajtów]
szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - 7msc-y i zó?tko

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Nikoleczka
2005-07-30
Email
Chcia?abym dowiedzec si? w jaki sposób podajesz dziecku zó?tko od jajka.Ugotowane na mi?kko??Nikoli leci juz 7msc-?c i chcia?abym zacz?c dawac jajko!!
Agata
2005-07-31
16:33:33
Email
Moja Sara ma 7,5 miesi?ca i te? podaj? jej pó? ?ó?tka co drugi zdie?. Tzn. osobno gotuj? jajko i pó? ?ó?teczka miksuj? razem z zupk?.
Je?li chodzi o zupki to ja jeszcze osobno gotuj? mi?ski i potem dodaj? do zupki - ale przyznam si? szczerze, ?e zaczynam si? zastanawia?, czy nie gotowa? ju? razem. Pozdrawia seredecznie
Agata
2005-07-31
16:34:14
Email
Aha i jajeczko gotuj? na twardo.
sylwia
2005-07-31
20:45:32
Email
Agata podziwiam cie za twoje gotowanie. Ja Kubie w tym wieku dawa?am juz nasze zupy, tylko mojemu m?zowi na stole stawialam sól. Chyle czo?a, bo to wymaga duzo pracy, zw?aszcza gdy sie pracuje!Kuba i mama pozdrawiaja.
Agata
2005-08-01
16:46:44
Email
Sylwia nie jest tak ?le. Szczerze mówi?? to ja ma?ej gotuj? tylko w soboty i niedziele jak jestem w domu, a w pozosta?e dni tygodnia robi to moja mama.
A wiesz, ja wrzucam warzywka do oddzielnego garnuszka, zupk? gotuj? na wodzie ?ywiec (by? mo?e przesadzam) i dodaj? ma?? ?y?eczk? mas?a, odrobink? soli i cukru i potem robi? mix z mi?skiem albo bez mi?ska.
Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Kubulka
Nikoleczka
2005-08-01
23:56:33
Email
Ja nie robi?am jeszcze zupek na miesku :-/ Na jakim najlepiej gotowa??? Czy miesko zmoksowa? potem razem z zupk?
Anula
2005-08-02
01:25:00
Email
Nie wierz?!!!!! NIKOLECZKA!!!!! A ja my?la?am ?e to imi? podoba si? tylko mi i mojemu m??owi. Nikoleczka odezwij si? bo z tego co czytam, to da?ysmy naszym córeczkom to samo imi?. I chyba nawet sa w podobnym wieku (Twoja troszk? starsza). Ch?tnie pogadam.Mój GG 4539104.
Agata
2005-08-02
22:31:45
Email
Ja nie gotuj? zup na mi?sku tylko na wodzie z ?yzeczk? mas?a, a mi?sko gotuj? osobno i potem miksuj? razem z zupk?. Co do mi?ska to ja gotuj? g?ównie filet z kurczaka (dobre jest te? z indyka).
Nikoleczka
2005-08-04
18:45:17
Email
Ugotowa?am wczoraj pierwsz? zupk? z mi?skiem i jajkiem dla mojej Nikoli.Wcina jak szalona.Jestem z siebie dumna :DD Powiem szczerze ze to duuzo taniej mnie wynios?o i chyba czesciej bede robi?am sama!!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum