Happy mum - odzież ciążowa, odzież dla dzieci, moda ciążowa. Sklep, forum, porady ciążowe.
[Rozmiar: 18178 bajtów]
szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - nocnik - jak wybiera?

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
emka
2005-06-24
Email
A na co trzeba zwraca? uwag? przy kupowaniu nocnika? Sa jakie? zasady?
punta
2005-06-24
22:14:48
Email
My dostali?my w prezencie, ale my?l? ?e warto si? zastanowi? nad kszta?tem, bo np. ch?opcy gdy sikaj? to siusiek im si? podnosi wi?c je?li nocnik b?dzie ciasny i p?ytki to wszystko b?dzie wyp?ywa? na zewn?trz. Ja musz? sadza? Kacpra na nocniku ty?em do przodu w?a?nie dlatego, ?eby podczas sikania siu?ki nie ucieka?y na dywan. Mo?esz te? wybra? opcj? graj?c?, niestety Kacper ma zwyk?y wi?c nie mog? ci o nim nic napisa?. Wiem, ?e czasem si? zdarza, ?e dziecko boi si? graj?cego nocnika, a czasem to zach?ca do sikania.
kyja
2005-06-24
22:41:04
Email
oo, w?a?nie, te? zamierzam kupi? Misiowi nocnik, chyba zdecyduj? si? na zwyk?y, bez grania;-)
emka
2005-06-26
02:38:25
Email
Hym, ja mam dziewczynk? wiec problemu z dywanem raczej nie bedzie ;) Równiez dlatego ? etakwoych nie ma u nas :) A graj?cy... hym nawet o takim nie s?ysza?am, ale chyba nie.. A dla dziewczynek to jaki ma by? kszta?t. Bo my mamy jakis taki (by? dodany w promocji do pieluch). Ale on ma taki dziwny kszta?t - ma czubek u góry. To chyba dla ch?opców. Jak zrobi? fot? to wklej?. Hi hi ale mam pomys?y.
punta
2005-06-26
14:14:41
Email
Kacper dosta? w prezencie w kszta?cie pieska, kolor zielony. Nie wiem czy to dla dziewczynek czy dla ch?opców. U?ywamy, cho? jeszcze tak bardzo rzadko.
anika
2005-06-28
16:48:44
Email
Hi. My uzywamy nocnika od 6 miesiaca zycia jak tylko ma?a nauczy?a sie siedzie?. Musze powiedziec ze dzieki temu od trzech miesiecy nie zrobila kupy w pieluche, bo wie ze zawsze rano i wieczorem bedzie nocnik. Co do kszta?tu, to my mamy taki nocnik Graco z oparciem z ty?u. Ma?a pewnie sie na nim czuje. CO do melodyjek to u babci mamy takowy nocnik (kupiony w Smyku). Na poczatku bylo zabawnie, ale jak ma?a zrobi sisiu a potem siedzimy i czekamy na kupke to mozna fiola dostac bo to ciagle gra :-).Mamy tez taki ma?y nocnik "turystyczny" ale ostatnio jak bylismy na wczasach i tata mial ma?ej pilnowac na nocniku to troche sie zagapil i Nadulka siegajac po zabawke z podlogi przewrocila sie z nocnikiem i cala zawartosc (ta wodnista i ta o stalej konsystencji) wyla?a sie na podloge. Nawet nie chcemyslec co sobie pomysla?y o nas panie sprzataczki :-)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum