szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - nocnik - jak wybierać


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
emka
2005-06-24
Email
A na co trzeba zwracać uwagę przy kupowaniu nocnika? Sa jakieś zasady?
punta
2005-06-24
22:14:48
Email
My dostaliśmy w prezencie, ale myślę że warto się zastanowić nad kształtem, bo np. chłopcy gdy sikają to siusiek im się podnosi więc jeśli nocnik będzie ciasny i płytki to wszystko będzie wypływać na zewnątrz. Ja muszę sadzać Kacpra na nocniku tyłem do przodu właśnie dlatego, żeby podczas sikania siuśki nie uciekały na dywan. Możesz też wybrać opcję grającą, niestety Kacper ma zwykły więc nie mogę ci o nim nic napisać. Wiem, że czasem się zdarza, że dziecko boi się grającego nocnika, a czasem to zachęca do sikania.
kyja
2005-06-24
22:41:04
Email
oo, właśnie, też zamierzam kupić Misiowi nocnik, chyba zdecyduję się na zwykły, bez grania;-)
emka
2005-06-26
02:38:25
Email
Hym, ja mam dziewczynkę wiec problemu z dywanem raczej nie bedzie ;) Równiez dlatego ż etakwoych nie ma u nas :) A grający... hym nawet o takim nie słyszałam, ale chyba nie.. A dla dziewczynek to jaki ma być kształt. Bo my mamy jakis taki (był dodany w promocji do pieluch). Ale on ma taki dziwny kształt - ma czubek u góry. To chyba dla chłopców. Jak zrobię fotę to wkleję. Hi hi ale mam pomysły.
punta
2005-06-26
14:14:41
Email
Kacper dostał w prezencie w kształcie pieska, kolor zielony. Nie wiem czy to dla dziewczynek czy dla chłopców. Używamy, choć jeszcze tak bardzo rzadko.
anika
2005-06-28
16:48:44
Email
Hi. My uzywamy nocnika od 6 miesiaca zycia jak tylko mała nauczyła sie siedzieć. Musze powiedziec ze dzieki temu od trzech miesiecy nie zrobila kupy w pieluche, bo wie ze zawsze rano i wieczorem bedzie nocnik. Co do kształtu, to my mamy taki nocnik Graco z oparciem z tyłu. Mała pewnie sie na nim czuje. CO do melodyjek to u babci mamy takowy nocnik (kupiony w Smyku). Na poczatku bylo zabawnie, ale jak mała zrobi sisiu a potem siedzimy i czekamy na kupke to mozna fiola dostac bo to ciagle gra :-).Mamy tez taki mały nocnik "turystyczny" ale ostatnio jak bylismy na wczasach i tata mial małej pilnowac na nocniku to troche sie zagapil i Nadulka siegajac po zabawke z podlogi przewrocila sie z nocnikiem i cala zawartosc (ta wodnista i ta o stalej konsystencji) wylała sie na podloge. Nawet nie chcemyslec co sobie pomyslały o nas panie sprzataczki :-)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum