Happy mum - odzież ciążowa, odzież dla dzieci, moda ciążowa. Sklep, forum, porady ciążowe.
[Rozmiar: 18178 bajtów]
szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Zaparcia u 3 latka

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Monika346
2015-06-20
Email
Kochane powiedzcie mi jak mog? pomóc dziecku 3 letniemu kiedy ma zaparcia. Czy samo podawanie preparatu dicopeg junior o osmotycznym dzia?aniu pomo?e czy powinnam te? zmieni? diet? dziecku? Wydaje mi si?, ?e te zaparcia mog? by? od tego, ?e je za du?o mi?sa i s?odyczy. Gdzie? czyta?am, ?e zaparcia mog? te? by? spowodowane wypijaniem za ma?ej ilo?ci p?ynów. My?l? podawa? wiecej wody do picia, mo?e kasz? gryczan? czasem ugotuj? zamiast ziemniaków. Ma sporo b?onnika. Co jeszcze mog?abym zrobi??
Dagnyy
2015-06-28
06:18:40
Email
Musisz zmieni? diet? i podawa? wi?cej p?ynów bo bez tego to nie usuniesz przyczyny zapar?. Ja te? podaj? dziecku dicopeg junior ale wprowadzi?am diet? bogatsz? w b?onnik i picie wody zamiast gotowych soczków i napoi. S?odyczy te? nie daj?. Teraz jest tak du?o owoców sezonowych, z nich zawsze co? wyczaruje dla dziecka ;)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum