Happy mum - odzież ciążowa, odzież dla dzieci, moda ciążowa. Sklep, forum, porady ciążowe.
[Rozmiar: 18178 bajtów]
szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Ciasta warzywne

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
czerwonka
2015-02-20
Email
Cze??! Pieczecie swoim dzieciom czasem ciasto z warzyw? Jakie warzywa najcz??ciej do tego u?ywacie? Dzieciaki z apetytem zjadaj?? Chcia?abym co? takiego eksperymentalnego upiec, ale w?a?nie si? obawiam, ?e to nie zasmakuje i zamiast smakiem przypomina? ciasto b?dzie po prostu przypomina? warzywn? sa?atk? :)
kiemona
2015-02-21
20:07:51
Email
U mnie dzieci wol? jednak owoce ni? warzywa, wcale im si? nie dziwie ale tez pasowa?oby im przyrzadzi? co? dobrego. Niestety brakuje mi pomys?ów, tylko marchewke z jablkiem robie a tak to nic..
Malena
2015-02-21
20:38:14
Email
Niestety nie znam, moje dzieciaki ch?tnie j?dz? ale mi?so i co najwy?ej marchewk? z mas?em. Nie wiem czy u mnie przesz?yby takie ciasta warzywna, no chyba ?e przypomina?aby bardziej ciasto.
omika
2015-02-21
23:40:06
Email
Moja siostra robi?a ostatnio ciasto buraczano-marchewkowe z tego przepisu http://przepisy.ancymonki.pl/ciasto-marchewkowo-buraczane/ i siostrzenica si? nim zajada?a, w sumie to ca?ej rodzinie smakowa?o, wi?c mo?e akurat i u ciebie podpasuje.
kiemona
2015-02-22
19:45:01
Email
O marchewki i buraczki akurat mam w domu, tak?e b?d? próbowa? ten przepis. :) Spadasz z nieba, jak zrobi? to podziele si? jak mi wysz?o.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum