szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Ciasta warzywne


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
czerwonka
2015-02-20
Email
Cześć! Pieczecie swoim dzieciom czasem ciasto z warzyw? Jakie warzywa najczęściej do tego używacie? Dzieciaki z apetytem zjadają? Chciałabym coś takiego eksperymentalnego upiec, ale właśnie się obawiam, że to nie zasmakuje i zamiast smakiem przypominać ciasto będzie po prostu przypominać warzywną sałatkę :)
kiemona
2015-02-21
20:07:51
Email
U mnie dzieci wolą jednak owoce niż warzywa, wcale im się nie dziwie ale tez pasowałoby im przyrzadzić coś dobrego. Niestety brakuje mi pomysłów, tylko marchewke z jablkiem robie a tak to nic..
Malena
2015-02-21
20:38:14
Email
Niestety nie znam, moje dzieciaki chętnie jędzą ale mięso i co najwyżej marchewkę z masłem. Nie wiem czy u mnie przeszłyby takie ciasta warzywna, no chyba że przypominałaby bardziej ciasto.
omika
2015-02-21
23:40:06
Email
Moja siostra robiła ostatnio ciasto buraczano-marchewkowe z tego przepisu http://przepisy.ancymonki.pl/ciasto-marchewkowo-buraczane/ i siostrzenica się nim zajadała, w sumie to całej rodzinie smakowało, więc może akurat i u ciebie podpasuje.
kiemona
2015-02-22
19:45:01
Email
O marchewki i buraczki akurat mam w domu, także będę próbować ten przepis. :) Spadasz z nieba, jak zrobię to podziele się jak mi wyszło.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum