szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - warzywa


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Joanna26
2011-12-13
Email
Dziewczyny, jak przemycacie warzywa w diecie dzieciom? Moze nie musicie przemycac:) Moj niejadek niestety za warzywami nie przepada, macie jakies sprawdzone przepisy na lubiane przez dzieci dania? Bede wdzieczna za kazda podpowiedz.
noemi
2011-12-13
12:13:27
Email
Joasiu, moje dziecko lubi selerowe kotleciki, na które przepis został zamieszczony w niemowlaczkach w temacie o tortach. lubi też bardzo surówki oraz marchewkę z groszkiem, a paprykę to wcina jak czekoladki:) nie mam problemów z warzywami, więc nie pomogę. u nas na pewno pomocne są filmy typu było sobie życie i fakt, że trzeba jeść witaminki. no a jak włączam piosenkę o witaminkach to już w ogóle: mamooo, daj mi marchewkę!!
Joanna26
2011-12-13
17:12:40
Email
Tak sobie dzis pomyslalam, ze moze u nas rzecz nie w braku witamin czy zelaza z warzyw, lecz odwrotnie - w "wymywaniu" zelaza. Czytalam, ze czarna herbata nie jest zalecana dla dzieci, bo wlasnie wymywa zelazo - my pijemy mnostwo herbaty, Mila tez lubi, oczywiscie ona pije slabiutka, ale jednak...
Inspiracja piosenką dobra rzecz, dzięki Noemi:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum