szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Mleka i deserki Alpro soya


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
natula
2010-06-17
Email
Czy Wasze dzieci piją mleczko Alpro soya? Jedzą deserki? Zaczęłam ostatnio prace dla Alpro soya, teraz mamy małą akcję promującą produkty sojowe i muszę przyznać że strasznie je polubiłam, na śniadanie ze zbożówką - o wiele zdrowiej niż czarna kawa. Tylko że ja używam bezpośrednio do spożycia, ale może macie jakieś fajne przepisy, gdzie wykorzystujecie te produkty? Zajrzyjcie też na http://alprosoya.pl
kyja
2010-06-18
20:44:51
Email
mój synek jadł kiedyś deserki tej firmy-uwielbiał je, a na mleku robiłam naleśniki i budynie - syn miał silną alergię na mleko krowie.
Magdalenka
2010-06-21
09:21:29
Email
kiedys pilam mleko sojowe, bardzo mi smaokowalo. nigdy nie probowalam nic z alpro-soya, ale mi przypomnialas o soi wogole. na pewno sprobuje. pozdrawiam i zycze powodzenia!
Hanna29
2011-02-21
12:03:42
Email
Moje dzieciaki uwielbiaja budynki tej marki - a kolezanka podaje swojemu synkowi, ktory ma alergie na krowie mleko. Poza tym z mleka sojowego samemu mozna zrobic pyszny budyn - dokladnie tak, jak sie robi z krowiego.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum