szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Pierwsze ząbki-czy stosujecie jakieś środki?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
HappyMum
2010-03-02
Email
Ten temat kieruje do HappyMum, których Dzieci właśnie ząbkują, albo które już to przeszły. Chciałabym Was zapytać jak uśmierzacie ból u Maluszków, czy podajecie jakieś środki p/ bólowe? Z góry dziękuje za rady!
Joanna26
2010-03-02
13:22:00
Email
Jest taki lek homeopatyczny - osanit, u nas nie bylo problemu, wiec nie wiem, czy skuteczny, ale kiedys polecaly go dziewczyny na tym forum. Niestety jest to lek z Niemiec. Ale nie wiem, moze mozna go juz dostac takze w Polsce.
HappyMum
2010-03-02
16:57:05
Email
Dzięki Joanna26 za odpowiedź. Ale zastanawiałam się nad jakimś środkiem z ibuprofenem, bo z tego co wyczytałam, ten składnik działa min. p/ zapalnie. Ze środków, które zawierają ibuprofen to min. Ibum. Czy stosowałyście go? Pomagał?
Magdalenka
2010-03-03
23:27:49
Email
ja podawalm nurofen. dosc regularnie nawet. wychnodzialm z zalozenia, ze jezeli mnie cos boli, to tez sie ratuje i dziecku tez musze pomoc. dziala p.zapalnie i obniza goraczke.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum