szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Trójmiejskie MAMY przedszkolaków.


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mayasun
2010-01-06
Email
Dziewczyny zakladm tutaj wątek, bo w trójmiejskim forum ciągle ginie na dole i ciężko je odnaleźć. Mam nadzieje, ze tutaj nasza wzajemna komunikacja się rozwinie. Pozdrawiam.
white_rabbit
2010-01-06
23:08:56
Email
Witam :). Rozpisze sie jutro :).
Betrisa
2010-01-07
10:22:16
Email
Cześć melduję się u was:) Moje dziecko wczoraj miało mały kryzysik przed drzwiamy przedszkola ale potem było ok. Szczerze mówiąc odczułam ulgę,że wreszcie ktoś się za niego weźmie:)
mayasun
2010-01-07
19:23:50
Email
Jutro mam egzamin w firmie, więc siedzę po uszach w materiałach. W weekend się rozpiszę. A Twój przedszkolak świeżo do przedszkola poszedł, że ma kryzysiki i że cieszysz się iz ktoś się zabrał za niego?
Betrisa
2010-01-08
10:53:59
Email
Tak dopiero od stycznia poszedł. W grudniu skończył 3 lata, więc już stwierdziłam,że dam go. Mam drugie dwumiesięczne dziecko w domu. Przede wszystkim Krystian wymaga teraz konaktu z dziećmi i uspołeczniania się a w domu to wiadomo,że rozwuj dużo wolniej przebiega jak nie ma odpowiedniej stymulacji i do tego przy niemowlaku. No i nikt nie będzie małej po głowie skakał:)
mayasun
2010-01-09
19:56:16
Email
Betrisa, to przynajmniej masz wiekszy spokój w domu. A w jakiej dzielnicy mieszkasz?
Hana
2010-01-09
21:22:58
Email
hej, hej:) jestem i ja - mama hana z forum trojmiejskiego:) tu krócej - Hana:)
Betrisa
2010-01-10
18:03:32
Email
Mieszkam w Baninie a Krystian poszedł do przedszkola w klukowie prywatnego ale ma tam naprawde dobre warunki. Nie powiem,żeby nas to nie obciążało finansowo ale dziecko najwżniejsze. Zameldowany jest w gdańsku na morenie u dzidków, więc może gdzieś tam spróbuję od września. Tylko nie orientuję sie jak to jest z naborem.
mayasun
2010-01-11
21:48:05
Email
Witaj Hano, zapraszam do częstego udzielania. A w Gdańsku rekrutacja odbywa się w kwietniu poprzez internet. Informacje znajdziesz na stronie www.gdansk.pl w dziale szkolnictwo czy jakoś tak. Wybierasz 3 przedszkola, jedno głównei dwa dodatkowe, wypełniasz ankiete i czekasz.... czekasz... czekasz.... Jest specjalna strona gdzie jest krótka informacja o kazdym przedszkolu.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum