szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Opieka nad dzieckiem w Poznaniu


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mirkapn
2009-12-02
Email
Miałam problem ze znalezieniem miejsca w przedszkolu dla mojej pociechy. Zaczęłam zastanawiać się nad zatrudnieniem opiekunki. Trudno jednak znaleźć odpowiednią osobę na to miejsce. Szukając optymalnego rozwiązania, natrafiłam na stronę "Klubu u Puchatka" - (otwarcie 2 stycznia 2010 r.) - jest to coś w rodzaju przedszkola, jednak nie ma statusu przedszkola i posiada szerszą ofertę. Oferują opiekę nad dzieckiem zarówno w ciągu dnia, jak i w godzinach nocnych. Można zapisać dziecko zarówno na określoną ilość godzin dziennie, jak i wykupić karnet na konkretną ilość godzin do wykorzystania w ciągu miesiąca. Można zostawić dziecko gdy jest taka potrzeba - na czas wizyty u fryzjera, lekarza, czy wieczornego wyjścia. Klub mieści się w domu, jest tam więc spokój i rodzinna atmosfera. Będą tam przyjmowane dzieci w wieku o,4 - 3,5 roku. Klub nie działa jeszcze, rozpocznie działalność od 2 stycznia 2010. Zapisałam tam swoje dziecko, gorąco polecam innym zainteresowanie się ofertą Klubu. Posiada stronę internetową: www.klubupuchatka.pl

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum