szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - a moze trzecie?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Magdalenka
2009-06-11
Email
czy myslalyscie moze o trzecim dziecku? ja wczesniej na sama mysl, po problemach z ola, wzdrygalam sie i krzyczalam ze juz nigdy, przenigdy! ale wczoraj bylam w szpitalu u kolezanki ktora urodzila, i dzidzia jest taka sliczna, malenka, i jakos mnie naszlo, ze moze jednak.... ;-)))
bea1978
2009-06-11
14:49:11
Email
Oj nie!!! :)Nigdy w życiu trzeciego dziecka!!!U mnie było inaczej niż u Ciebie, po drugim porodzie zupełnie wyłączyłam się na inne dzieci. Kiedyś jak zobaczyłam maleństwo zaraz brały mnie "ciągoty" i marzyłam o kolejnym dziecku, przeżywałam jakie to słodkie, jak to fajnie znowu by było być w ciąży...A po drugim dziecku jak by mi ktoś wyłączył coś w mózgu :))zero jakiś marzeń, nie ma już trzepotania serducha na widok noworodka :))I nie powiem,żeby mnie to martwiło :)))Cieszy mnie bardzo fakt, że nie mam potrzeby posiadania kolejnego dziecka. Lubię małe dzieci, w ogóle lubię dzieci ale...dwójeczka mi wystarczy :))
pinkie
2009-06-11
19:14:47
Email
o nie, nigdy więcej już nie chcę być w ciąży!
basienka25
2009-06-11
21:58:39
Email
A ja myślę o trzecim, mimo,że druga moja pociecha daje mi nieźle w kość:))) Ale mówię tak dlatego że mam przeciwwskazania od mojej gin do trzeciej ciąży, więc sobie tylko marzę,:)))że za jakieś 5-6 lat postaramy się o synka, hehe
dota
2009-06-13
19:04:29
Email
Oj ja też bym chciała trzecie dzieciątko. To moje marzenie ..bo niestety mąż ma juz swoja dwójeczke i nie chce więcej ..no ale zobaczymy moze za 3-4 lata zmieni zdanie i moze nawet uda sie synek :D Pozdrówka

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum