szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Co dla dwóch niejadków - 7 letniego i rocznego?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
bee5
2008-11-15
Email
Pomóżcie, bo już mi sie pomysły kończą. To niedobre, tego nie lubię, nie będę tego jadł słyszę przy każdym posiłku. A mała pluje. :) Czy ja tak źle gotuję, czy tez mam wyjątkowe dzieci? Potrzebuję ciekawych przepisów, które zapewnią dzieciom składniki odzywcze nawet, gdy mało zjedzą.
Anna
2008-11-17
23:36:11
Email
A ja w pewnym momencie odpuściłam i gotuję to co lubi mój niejadek, bo nie mam siły się z nim szarpać. Warzyw nie lubi (tylko pomidor, ogórek świeży i kiszony i marchewkę w zupie) ale staram się nadrabiać owocami, bo tu akurat nie ma problemu. Bardziej mnie martwi że muszę mu pomagać w jedzeniu (matka karmiąca czterolatka to trochę żałosny widok), ale niestety bez mojej pomocy zje tylko połowę zupy, a kiedy mu pomogę to zmieści się cała. W przedszkolu też panie mu pomagają przy obiedzie, ale na rzeczy które nie lubi reaguje odruchem wymiotnym więc zmuszanie daje efekt odwrotny niż zamierzony.
Hanna29
2011-02-17
14:39:08
Email
Nie latwo powiedziec, zalezy co lubia. Wazne, zeby dziecko nie mialo dostepu do slodyczy, bo te przyczyniaja sie do tego, ze nie ma apetytu..

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum