szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - grzybica po antybiotyku


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Magdalenka
2008-09-07
Email
dziewczynay, moja julia (w grudniu 3 lata) po kolejnym antybiotyku dostal chyba grzybicy pochwy. kretynk lekarka kazala mi dawac jej 1 torebke acidolacu a to najwyrazniej za malo. mala ma teraz uplawy zolto-zielone, bezwonne, nie skarzy sie ze ja swedzi albo szczypie ale uplawy sa. zanim pojde do lekarza jutro czym moge ja w domu podkurowac? macie jakies sugestie co najlepiej byloby zrobic. ja juz lekarzom przestaje ufac.
ciekawa
2008-09-07
14:22:40
Email
Oj nie wiem czy aby nie należało by sie pospieszyć z wizytą. Są ziołowe globulki dla kobiet łagodzące takie objawy-Vaginatal czy coś podobnego. Bez recepty można tez dostać krem clotrimazolum ale pewnie przydały by sie i globulki. podmywanie z rumianku.
Magdalenka
2008-09-07
16:44:10
Email
jula dzis dostala tych uplawow, a w niedziele nikt nie przyjmuje niestety. dla takiej malej dziewczynki globulki? chyba za wczesnie. mam nadzieje ze jakis krem przepisze, bo globulek nie chce jej aplikowac.
Magdalenka
2008-09-07
16:45:38
Email
dzieki za odzew ciekawa, pozdrawiam!
ciekawa
2008-09-07
18:49:08
Email
Wiesz bo to w środku sie dzieje wiec trzeba by trochę tego kremu do środka wkładać-globulki mają silniejsze stężenie i pewnie dla malutkiej trzeba by je ciąć. Tak sobie myśle ze gdyby leczenie u lekarza nie przynosiło efektów koniecznie zrób jej wymaz-nie tylko grzyby mogą wywoływać takie upławy. Zakażenie własną bakterią kałową również a to ciężkie do wyleczenia. Była osłabiona wiec mogło sie tak stać. U nas wypisuje sie leki kobietom bez robienia wymazu-niby ok ale jak to nie klasyczna grzybica to leczenie niepotrzebnie sie przedłuża Mam nadzieje ze szybciutko małej przejdzie;).
Magdalenka
2008-09-07
22:15:41
Email
hmmm. a teraz to juz nie rozumiem. uplawy sie skonczyly. rano miala, potem juz nie. obejrzalam ja dokladnie, pochwa nie jest zaczerwieniona, byl tylko ten zolty sluz. zaaplikowalam jej podojna dawke acidolac + lakcid i juz nic nie ma. ale jutro rano i tak z nia pojde do lekarki.
ciekawa
2008-09-24
20:28:42
Email
No i jak tam sprawy "dowcipne"?
Magdalenka
2008-09-25
21:16:25
Email
aaa, wzystko minelo po tym jednym incydencie z uplawami. na wszelki wyp[adek dostalam masc i instrukcje z w razie jak sie pojawia znow to smarowac 3 razy dziennie przezz 3 dni, ale na szczescie juz nie wrpocilo.dalam jej wtedy podwojna dawke acidolacu i jogurty, przy jogurtach zostaalam do dzis. odpukac jkest ok. dzieki za pytanie i rady, ciekawa. pozdrawiam cieplo, m.
natula
2008-10-23
11:01:56
Email
moja mama mi kiedyś opowiadała, że jak byłam mała, to często miałam swędziawki i taki upławy i zawsze mnie smarowała clotrimazolem i pomagało. jednak najlepiej się wybrac do lekarza, ja teraz jak tylko coś się dzieje, to od razu walę do lekarza, bo wiem, że takich infekcji nie należy lekceważyć i nie da się samemu wyleczyć. a osłonowo, kobitki polecam lacibios femina, jest super!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum