szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Moje serce płacze


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
katka
2008-04-02
Email
Dowiedziałam sie wlaśnie o śmierci dziecka. I może tak by nie bolało,gdyby było zupełnie obce,ale znałam rodziców-rodzina męża szwagierki. Maleńka miała 2 miesiące. Śmierć beznadziejnie głupia,zadławiła sie pokarmem. Dowcip z okazji pierwszego kwietnia. Jakże paskudny. Nawet nie zdążyłam poznać tej istotki,a jej juz nie ma. I moge tylko spojrzec na swoje szkraby i cieszyć sie ,że je mam. I mieć nadzieję,że nikt mi ich tak okrutnie nie odbierze.Jakoś cięzko mi dojść do siebie. I nic nie moge zrobić,by cokolwiek zmienić. Patrz Aniołku z góry na nasze dzieci i chroń je swoim ciepłem.
Julia
2008-04-03
09:48:47
Email
Boże, Katka, to okropne :o(((( Nawet nie próbuję sobie wyobrazić, co czują rodzice, tym bardziej że to taka głupia śmierć!! Boże, człowiek sobie sprawy nie zdaje, jak niewiele czasem potrzeba, jaka głupota może spowodować tak okrutny skutek! Aż ciarki przechodzą, jak sobie pomyślę, ile razy moje dzieci się czymś zakrztusiły, a Jasio to się bardzo często krztusił jak go karmiłam piersią. Najgorsze jest to, że to taki drobiazg ale niestety nie da się mu w 100% zapobiec :o((( Współczuję bardzo rodzicom :o((
Agata
2008-04-03
17:34:57
Email
Katka...to straszne...brak słów. Nawet nie próbuje sobie wyobrazić co przeżywają teraz rodzice tego Aniołka......Boże taka śmierć......my rodzice chyba nigdy nie przestaniemy drżeć o zdrowie i życie naszych dzieci.
Magdalenka
2008-04-03
18:42:24
Email
katka, bardzo im wspolczuje. to wielka tragedia. nie wiadomo co powiedziec i jak pomoc w takiej sytuacji. ja przez pierwsze 3-4 miesiace zycia oli tez zylam w ciaglym strachu bo mala tak potwornie ulewala, miala ( i wciaz ma) bardzo silny refluks, nie pomagaly jej za bardzo leki i przy kazdym karmieniu przezywalam horror ze ola sie zakrztusi i nie bede jej mogla odkrztusic, a zadlawienia i sinienie mialam pare razy dziennie.
katka
2008-04-03
21:51:24
Email
Sa takie chwilę,jak ta,gdy chciałabym byc cholerną egoistką. Gdy łatwiej byłoby mi nie mieć dzieci,bo nie musiałabym przez całe zycie o nie drżeć.
sylwetkar
2008-04-04
13:38:37
Email
Katka aż łzy mi poleciały jak przeczytałam współczuje rodzicom tego aniołka ja bym chyba umrła jakby mojej niuni sie coś stało
ciekawa
2008-04-04
22:30:27
Email
Boże co za strata...dlaczego...nie mam słów..nie wiem co napisać;(

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum