szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Zajęcia dla przedszkolaka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Anna
2008-03-30
Email
Dziewczyny chciałam zapytać czy macie jalieś pomysły sprawdzone lub dopiero w planach na zajecia dodatkowe dla czterolatka. Mam na myśli głównie zajecia w których maluch pozytywnie mógłby sporzytkować swoją energię, mam na myśli jakieś zajęcia ruchowe. Od razu zaznaczam, że nie chodzi mi o to żeby męczyć malucha dla własnych ambicji typu szkoła muzyczna kursy języków obcych itp. ale żeby zapewnić mu jakąś dodatkowa atrakcję (np. raz w tygodniu) poza placem zabaw, która sprawi mu przyjemność. W wakacje chyba spróbujemy basen, ja niestety nie pływam, ale mąż się zdeklarował więc zobaczymy. Na początek chyba park wodny i forma zabawy w wodzie żeby sprawdzić czy wogóle mu się spodoba, a potem zobaczymy.
Agata
2008-03-30
15:41:03
Email
Anna a może rytmika. Fajny sposób na wyładowanie energii dla dzieciaczków. Moja córcia chodzi na rytmikę i jest bardzo zadowolona. My na basen planujemy zacząć chodzić jak się zrobi ciut cieplej.
Agata
2008-03-30
15:43:42
Email
Ach...no i my często odwiedzamy bajkoland. Miejsce gdzie jest mnóstwo atrakcji typu: baseny z piłeczkami do których się zjeżdża, jakieś pozakecane rury, którymi się też się zjeżdza, dmuchany zamek - wszystko to w pomieszczeniu (polecam na niepogodę) i w takich bezpiecznych rozmiarach. Ten zamek jest w miarę nieduży więc bezpieczny - nie takie jak nieraz spotyka się na festynach - sięgające aż do nieba:)
kyja
2008-03-30
21:24:46
Email
my też planujemy basen-niedawno we Wrocławiu otworzono aquapark, jeszcze tam nie byłam, ale koleżanki z pracy są zachwycone:) ponoć jest sporo atrakcji dla maluchów:)Poczekamy,aż będzie cieplej.Dzisiaj była taka ładna pogoda-spędziłam z Miśkiem 5 godzin na placu zabaw z przerwą na obiad)-oby takich ładnych dni było więcej!!
Anna
2008-04-02
17:33:45
Email
Agata czy ta rytmika to zajęcia poza przedszkolem? Miłosz ma rytmikę w przedszkolu i faktycznie bardzo to lubi, muszę się zorientować czy gdzieś nie ma tego np, w domu kultury. A bajkolandy to oczywiście uwielbia, kiedy w sobote wybieramy sie na zakupy to tylko wypytuje do której galerii handlowej idziemy i odrazu robi plany na własne spędzenie tam czasu. Najlepiej jest kiedy idziemy do IKEi tam zna skrót do kącika zabaw i nawet się na nas nie ogląda tylko odrazu tam pędzi. Zastanawiam sie jednak na ile 4-ro latek potrafi skupić się na zajęciach zorganizowanych, i czy to nie za wcześnie na zajecia z instruktorem? Chociaż większość zajęć jest juz właśnie dedykowanych od 4-rech lat. W przedszkolu pojawiło się np. ogłoszenie o mini tenisie właśnie dla dzieci od 4-rech lat, uważam że to super sport, sama chętnie bym się zapisała na jakiś kurs, tylko nie bardzo mogę sobie wyobrazić takie maluchy machające rakietą.
Centrum
2009-12-02
10:10:19
Email
Centrum Uśmiechu Dziecka - Montessori w Poznaniu: Zgodnie z zasadami metody Marii Montessori, zapraszamy do nas wszystkie dzieci, tzn.: • te, których rozwój przebiega harmonijnie i mogą znaleźć u nas klucz do optymalnego wykorzystania potencjału intelektualnego, • oraz takie, które potrzebują pomocy i wsparcia ze względu na problemy rozwojowe i emocjonalne Oferujemy integracyjne zajęcia metodą Montessori, terapię integracji sensorycznej, zajęcia z logopedą, neurologopedą, pedagogiem specjalnym oraz psychologiem dziecięcym i rehabilitantem. Kontakt: Poznań – ul. Rataja 16, www.montessori.pl, info@centrummontessori.pl, tel.: 605 239 398

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum