szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Maly maluch-maly czy duzy problem?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Amelia.P
2008-03-13
Email
Witam wszystkie happy mamy, ja tez do takich naleze, ale mam nadzieje ze nie bede musiala dodac un (unhappy) wkrotce... Moj maly ma zaburzenia przewodu pokarmowego, to nic powaznego jeszcze ale martwie sie ze moze sie to odbic na jego pozniejszym zdrowiu...generalnie je w miare normalnie ale slabo rosnie...i dlatego zaczelo mnie to zastanawiac... czy ktoras z was miala podobny problem? pozdrawiam A.
Julia
2008-03-14
11:46:06
Email
Amelio a jesteście pod opieką lekarza? Macie konkretnie zdiagnozowany problem? Ja nie mam takich doświadczeń. Nie wiem, jakie zaburzenia ma Twoje dziecko, czy to coś co przejdzie z wiekiem, czy coś co trzeba leczyć. Ale na pewno opieka specjalisty czy choćby pediatry powinna być. Zresztą...pewnie piszę rzeczy oczywiste. Może napisz coś więcej, to wtedy znajdzie się ktoś z podobnymi doświadczeniami, bo z Twojego postu niewiele wiadomo.
Magdalenka
2008-03-14
22:30:54
Email
amelia, moja coka (obecnie prawie 6 mies) tez ma zaburzenia. u niej jest to refluks, na poczatku byl bardzo silny, do tego stopnia ze ola sie dusila, krztusila. okropne to bylo. ale od paru tygodni jest coraz lepiej. wciaz ulewa, ale znacznie mniej, powoli zaczyna z tego wyrastac (wiekszosc dzieci wyrasta). do tego ma nietolerancje laktozy. czy twoje dziecko ma cos podobnego? na czym polegaja te zaburzenia, twoj post jest dosc enigmatyczny.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum