szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Wspomnień czar.....


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Agata
2008-03-03
Email
Kurcze....dziewczyny...przez Was naszła mnie ochota na przejrzenie starych wpisów. Jeju...jakie to były problemy:)Ale i przypomniałam sobie osoby, które kiedyś tu z nami były ....Pamiętacie jeszcze?
sylwia
2008-03-05
19:00:16
Email
Tak Agatko! Była Emka, Asteria, Mała, Aśka i wiele innych fajnych babeczek.
kyja
2008-03-05
22:07:37
Email
faktycznie, było nas więcej.Jakie to były problemy;)))nie zapomnę okresu, gdy rozszerzałam Miśkowi dietę)Julia, pamiętasz jak męczyłam Cię na gg;)?jak martwiłam się,że Misiek nie chce jeść mięska;)?to było 3 lata temu na wiosnę;) obchodzenie pierwszych urodzin, radocha z pierwszych kroczków, raczkowania, rosną te nasze maluchy szybko;) a człowiekowi tylko zmarszczek i kilogramów przybywa (to o mnie, hihi)
kyja
2008-03-05
22:10:26
Email
dziewczyny, pamiętacie Anaisię? fajna babka była, ciekawe co u niej słychać.Sylwia, masz może kontakt z Anaisią?jeszcze była Maria-miała synka Michałka...
Agata
2008-03-06
10:37:04
Email
A Jagódka nasza kochana? Ciekawa jestem co u nich słychać????
Kamila
2008-03-06
11:18:46
Email
Tak, tak, wesoło to teraz poczytać :) ale wtedy jakie to były problemy! Jak Agata chyba załozyła temat o kupkach hahah albo solić, czy nie solić zupek :) ojjj jakie my teraz mądre jesteśmy co ;) brakuje mi Jagody... Punty, Emki, Iśki.... nawet taka Aga74 :) nic nie pisze, nic, tylko śledzi nas tutaj.. :)
sylwia
2008-03-11
23:23:32
Email
Kyja, tak mam kontakt z Anaisią, może nie tak częsty jakbym chciala, ale mam. A słynny temat kupek tez pamietam, hihi, dłgi tez był. Teraz inne mamusie maj takie problemy, a nam jeszcze troche i trzeba bedzie lekcje odrabiac i walczyc z pyskowaniem:)
Eryka
2008-03-16
18:40:57
Email
Hej Dziewczynki! Ja do Was zagladam raz na dłuzszy czas, bo niestety dalej nie mam Internetu w domu:( Tęsknię za Wami okropnie. Buziaki:)
Julia
2008-03-17
09:40:03
Email
Eryko szkoda, że tak rzadko tu do nas zaglądasz :o( Chętnie byśmy poczytały, co u Ciebie. Następnym razem jak będziesz miała okazję, napisz chociaż troszkę jak tam Kacperek. Wróciłaś już w ogóle do pracy? Masz jakieś perspektywy na internet w najbliższym czasie? Pozdrowienia dla Ciebie i buziaki dla Kacperka!!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum