szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Klub czterolatków


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
sylwia
2008-02-08
Email
Witajcie Kochane Forumki. Jeszcze nie tak dawno należalam do klubu trzylatków, ale Kuba skończyl 1.02 już cztery latka i zastanawiam się czy jestem sama, czy jeszcze jest na forum mamusia cztero- lub prawie czterolatka? BUUUU, mam nadzieję, że nie jestem sama. Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy i dzieciaczki.
Julia
2008-02-08
11:03:59
Email
Ojej Sylwia, patrz jakie z nas kiepskie ciotki!! Zapomniałyśmy :o( Najlepsze życzenia dla pierwszego (chyba?) forumowego czterolatka!! Ale ten czas leci. Ucałuj Kubusia mocno od nas! Co u Was w ogóle? Mało się ostatnio udzielacie :o( Jak się mieszka w domku? No i Sylwia, kiedy dołączysz do klubu mam dwójki?? ;o)
Kamila
2008-02-08
11:43:09
Email
Sylwia nas zostawiła :( buuuuuu chlip, chlip, chlip a to, że zapomniałyśmy o urodzinach Kubusia.. nie wiem jak nam to wybaczysz?? Przepraszamy! Ucałuj, wyściskaj małego solenizanta od zapominalskich ciotek! Wszystkiego najlepszego 4. latku :)

kyja
2008-02-08
15:28:42
Email
Sylwia!!! odezwałaś się:)!!!Wszystkiego najlepszego dla Kubusia!!!ale jeśli skończył 4 lata,to chyba już jest w piątym roku, hihi;))Pisz co u Ciebie i dawaj fotkę Jubilata:))))
sylwia
2008-02-08
21:41:43
Email
Witajcie Kochane! Dziękujemy serdecznie za pamięć i zyczenia, jesteście naprawdę kochane. Bardzo się za wami stęskniłam, nie pisałam, bo dopiero na dobre założyli mi internet, mwcześniej laczyłam sie przez komórke i zaglądałam do was, ale nie odzywałam się. Teraz nadrobię zaległości. Bardzo mnie ciekawi co słychać u Kyji, Kamili, Agi, Julii, Migotki, Agaty, Andzi, Isi,.... jak kogos pominęłam to najmocniej przepraszam. Przesyłamy z Kubą buziaczki:)))
sylwia
2008-02-08
21:44:02
Email
Kyja masz rację! Źle napisałam, skonczył 3 latka, czyli ma teraz 4. Określenie czyjegoś wieku nigdy nie było moja mocną stroną, hihi:)). Buziaczki
Julia
2008-02-09
09:58:40
Email
Jak to skończył 3 latka? Wydawało mi się, że Kuba jest starszy od Bartka i skończył 4 lata? Pomyliłam się?
sylwia
2008-02-11
20:37:16
Email
Oto kochane ciocie nasz czterolatek. Julia to ja namieszałam skoro mały urodził sie 01.02.2004 to ma cztery latka:)). Niezła ze mnie mamuśka, która nie wie ile dziecko skonczylo, haha:) Pozdrawiamy serdecznie

sylwia
2008-02-11
20:39:35
Email
kamila!!!!!! Przegrałaś, hihi, przegrałaś zakład!!!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum