szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Dziwne plamy na ciele


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ciszka
2008-01-23
Email
Witam! Mam poważny problem z moją 16 miesięczną córeczką. Mała często choruje i dostaje antybiotyki, w zeszłym tygodniu w ostatnim dniu przyjmowania Cekloru dostała dziwnych plam, dziwne dlatego, że pojawiają się w jednym miejscu po kilku minutach znikają i pojawiają się w innym miejscu. Lekarka dała zastrzyk odczulający, który tylko złagodził "wysypkę". Wieczorem trafiliśmy na pogotowie, znów lek odczulający. Męczymy się z tymi plamami już od tygodnia, po pewnym czasie plamy ustąpiły, ale gdy mała zjadła cokolwiek, bądź dotknęła się mocniej ręka plamy wracały, znów na chwilę. Nie mam pojęcia co to może byc. Jeżeli ktoś z was spotkał się z czymś takim, proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.
Julia
2008-01-24
17:16:44
Email
Chyba nikt tu się z czyms takim nie spotkał :o( Ja nie mam pojęcia co to może być. Chyba nie pozostaje Ci nic innego jak wizyta u lekarza, a może u jakiegoś innego, skoro ten do którego chodzicie nie bardzo się orientuje? W każdym razie chyba nie powinnaś tego tak zostawiać, tylko sprawdzić. Może to nic takiego, ale dla świętego spokoju sprawdź.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum