szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - czas;)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kyja
2007-12-11
Email
dziewczyny, jest teraz grudzień-ostatni miesiac starego roku i tak jakoś ten temat chyba wpasuje się w nastroje( chyba,ze tylko moje, hihi).Popatrzcie dziewczyny-nasze maluchy mają po kilka latek, częśc już dziarsko zasuwa do przedszkoli-rysują, ucza się obcych języków, same siusiają, jedzą, uwielbiają przebywac z innymi dziećmi a jeszcze niedawno miały z roczek i dopiero próbowały samodzielnych kroków, pierwsze potrawy,itp. Przy dzieciach czas bardzo szybko uplywa-najbardziej to widac po nich.Jakoś nie moge się oswoić z tym,Że mam w domu przedszkolaka-zbyt szybko ucieka mi czas;-) też tak macie??
pinkie
2007-12-11
07:48:34
Email
Ja mam odwrotnie - czas płynie mi bardzo powoli. Czuję się jakbym w ciązy z Tomaszkiem była jakies 3 lata temu, a to co było przed ciążą - to chyba z 7 lat temu... Teraz wszystkiego się nie mogę doczekac: kiedy zacznie mówić, kiedy pójdzie do przedszkola, do szkoły... Chcę zeby się jako-tako usamodzielnił, bo na razie to oka nie można z niego spuścić.
Julia
2007-12-11
08:47:00
Email
Kyja ja mam tak samo jak Ty :o) A uwierz mi, jeszcze bardziej widać jak czas leci jak się ma drugiego szkraba i ten starszy przy nim się wydaje już taki dorosły. Czasy, kiedy Bartek się urodził, był niemowlakiem, wydają mi się po prostu zamierzchłe ;o) Teraz wprawdzie mam powtórkę z rozrywki, ale znowu mam uczucie, że może to ostatni raz i jakoś tak smutno ;o( Z drugiej strony jak w nocy wstaję to nie raz myślę: kiedy ten Jasiek będzie taki jak Bartek i będzie samodzielny?! Przewrotne to życie. Aaa.. pamiętam też jak mi się łezka w oku zakręciła jak pojechałam po ubranka Bartka, tzn te wszystkie malutkie śpiochy itp, bo potrzebowałam ich dla Jaśka ;o(

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum