szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Debiut w przedszkolu


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 10 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
Napisano: Treść:
Julia
2007-09-03
Email
Hej mamuśki! Pomyślałam sobie, że założę nowy temat, w którym będziemy mogły dzielić się "przedszkolnymi problemami" :o) Dzisiaj wielki dzień, ciekawa jestem strasznie jak mój Bartek, a Wy pewnie od rana myślicie o Waszych dzieciach. Napiszcie jak poszło rano? Aga widzę ze ma odpowiedni komentarz na gg ;o) U nas ok, Bartek przedstawił się pani, jak go zapytała jak się nazywa, dał mamie buziaka i poszedł oglądać z panią i nową koleżanką przedszkole, nawet się na mnie nie oglądając. Mam nadzieję, że dobrze się tam ma i nie chce do domu, nie płacze. Myślę, że rok w żłobku mu w tym pomoże. Pewnie dla tych z Was, które nie posyłały dzieci do żłobka dzisiejszy dzień jest o wiele trudniejszy. Ja też byłam nerwowa no i wzruszona, mimo że mamy za sobą podobne doświadczenia. Mąż oczywiście też. Zaraz wybieram się po Bartka, o 14 wg planu kończą leżakowanie, a pierwszego dnia chcę go wcześniej odebrać. Napiszcie po powrocie do domu jak to u Was wyglądało, koniecznie! Aaa i muszę Wam powiedzieć, że byłam w sobotę z Bartkiem u fryzjera i pozbyliśmy się loczków, bo już dosłownie wszyscy ludzie, którzy nas nie znają, myśleli że to dziewczynka ;o) Włoski nie są całkiem krótkie, troszkę się kręcą no i w końcu Bartek wygląda jak chłopak. Dodaję zdjęcie z nową fryzurą, zrobione właśnie dziś przed wyjściem do przedszkola :o) Buziaki dla wszystkich dzielnych przedszkolaków!!


Joanna26
2010-09-10
08:36:04
Email
Skoro majowki nie zagladaja do tego dzialu i nie pisza tu, to moze Ty Magdalenko zaczniesz pisac w niemowecych majowkach? Masz dziecko niewiele mlodsze, teraz kilka majowkowych dzieci ruszylo do przedszkoli...
Berenika88
2014-11-12
10:36:22
Email
Ja miałam dokładnie tak samo. Tylko, że mój mały strasznie grymasi przy ubieraniu także ja już kupuję takie sprawdzone bluzki jak te rozpinane https://www.radosnamoda.com.pl/bluzy-cat-2.html i jak na razie mu się podobają:)
justynabac
2014-11-13
11:33:30
Email
Faktycznie bardzo fajne te bluzy i w sumie spodenki też mi się podobają, bo mój Maciek jakoś nie lubi chodzić w jeansach
Strona 10 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum