Happy mum - odzież ciążowa, odzież dla dzieci, moda ciążowa. Sklep, forum, porady ciążowe.
[Rozmiar: 18178 bajtów]
szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Solenie posi?ków

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Julia
2005-04-09
Email
Dziewczyny mam pytanie. Co s?dzicie o soleniu przygotowywanych przez mam? posi?ków dla dziecka? Ja spotka?am si? z ró?nymi opiniami. W?a?ciwie sól jest niezdrowa, ale ostatnio rozmawia?am o tym z mam? i mówi?a, ?e ona mi np. soli?a i ?e odrobina soli nie zaszkodzi, mia?a na my?li sól jodowan?, bo zawiera ona ten bardzo po?yteczny pierwiastek. Mi te? si? to wydaje rozs?dne. A co Wy o tym my?licie?
Ma?a
2005-04-09
14:32:32
Email
Jestem jak najbardziej za soleniem.Oczywi?cie w umiarkowanych ilo?ciach.Ja osobi?cie my?l? ?e we wszystkim musi by? umiear.I to w dwie strony, czyli nie przesadza? w os?anianiu dziecka przed róznymi rzeczami i za du?o te? nie.
Ma?a
2005-04-09
14:32:45
Email
Jestem jak najbardziej za soleniem.Oczywi?cie w umiarkowanych ilo?ciach.Ja osobi?cie my?l? ?e we wszystkim musi by? umiear.I to w dwie strony, czyli nie przesadza? w os?anianiu dziecka przed róznymi rzeczami i za du?o te? nie.
punta
2005-04-09
16:33:10
Email
Ja od samego pocz?tku soli?am troszeczk? Kacperkowi do smaku, teraz te? staram si? aby nie mia? potraw za du?o posolonych.
Jagoda
2005-04-09
21:58:50
Email
Ja te? jestem za delikatnym soleniem.
mab
2005-05-05
14:01:16
Email
A co myslicie o soleniu pokarmow Vegeta, Kucharkiem czy innymi tego typu przyprawami?
Julia
2005-05-06
11:53:13
Email
Mab takich przypraw bym nie u?ywa?a, bo w tym jest pe?no chemii, popatrz sobie na sk?ad. My?l?, ?e sama sól wystarczy, zreszt? wg mnie przy jej u?ywaniu nie chodzi o walory smakowe (chyba dla tak ma?ego dziecka to bez ró?nicy, czy jest posolone czy nie), tylko o to, ?e w soli jest jod.
mab
2005-05-06
23:48:56
Email
Dzieki Julia. Ja malemu na razie nie solilam (ma 14 m-cy), ale myslalam, ze czas zaczac i faktycznie nie pomyslam o innych zaletach soli, jak tylko smakowe, bo ja sama jestem straszna "solnicznka". A moj starszy synek Vegete by dodawal nawet do lodow, jakby mogl. To jego pierwsze pytanie: Mamo, czy na kanapkach/kluskach/ziemniakach jest Vegeta? Ale nie bywa tam czesto, choc jak chce, zeby jedzenie kanapki trwalo mniej niz godzine, to czasami sypne mu tej Vegety... Nie pamietam, od kiedy sie zrobil taki vegetowy, bo jak byl maly, to ja na pewno mu nie solilam potraw.
Nikoleczka
2005-07-28
09:35:54
Email
Dziewczyny ale soli?yscie potrawki dziciaczkom jeszcze przed sko?czeniem roku??Bo s?ysza?am ?e nie mo?na!!
Agata
2005-07-28
23:33:02
Email
Ja mojej ma?ej bardzo lekko dosalam zupki - a Sara ma 7,5 miesi?ca

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum