szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - sluz w kupie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Magdalenka
2007-06-22
Email
dziewczyny, moja poltoraroczna julka od jakiegos czasu ma sluz w kupie. szczegolnie jezeli kupa jest twardsza. pogorszyl sie jej paetyt, ale nie wiem czy to od upalu czy cos jej jest. zachowuje sie zupelnie normalnie, nie zauwazylam zeby ja bolal brzuszek albo innych niepokojacch objawow. tylko ten sluz. je w zasadzie wszystko.
Kamila
2007-06-22
14:54:57
Email
Magda, myślę, że nie powinnaś się tym przejmować! Jeśli mała nie marudzi, normalnie się zachowuje to chyba nic się nie dzieje. Może daj jej coś na rozluźnienie kupki, niech je więcej jogurtów, więcej pije. U Kini często to się zdarza (śluz) i jest cała i zdrowa :) Pozdrawiam!
Kamila
2007-06-22
14:55:44
Email
No i więcej owoców :) czereśnie teraz na topie :) lubi??? Bo moja Kinia się zajada!
agnieszka74
2007-06-22
17:54:11
Email
Ale Ci dobrze Kamila. Kuba nawet nie spróbuje owoców. Wogółe znowu ciezko z jedzeniem ...echhh
Magdalenka
2007-06-22
18:14:01
Email
jula od jakiegos czasu znacznie mniej je, tzn. sa dni kiedy zastanawiam sie czym zyje, a czasem z kolei ciagle cos podjada. oglonie bilans jest ok. z dnia na dzien w zasadzie przestala jeasc w krzeselku, wrzeszczy jak zarzynana jak ja tam wsadzam, owszem, je owoce, jogurty nagle odrzucila, jedynie pitne jeszcze wciagnie. dobrze wyglada, rozrabia, lobuzuje, usmiecha sie, zachowuje sie normalnie, tylko ten sluz... jest tylko w kupach, ktore sa twradsze, ale nie zawsze takie robi. dzieki za odzew, dziewczyny! pozdrawiam cieplo!
anna27
2007-07-09
20:48:38
Email
moj synek miał sluz w kupkach i lekarz kazał nam dawac mleko nutramigen i jak reka odja kupki sa sliczne. To jest mleko na skaze białkowa ale powiem ci ze podaje mu nabiał normalnie i zadnych skutków ubocznych nie ma i sluzu tez.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum