szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - lezaczek


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Joanna26
2007-05-02
Email
Drogie mamusie doswiadczone!Czy uzywalyscie w niemowlectwie Waszych dzieci lezaczkow?Mozecie cos o nich napisac?Czy jest to praktyczne i przydatne uzadzenie?Jak szybko dziecko z czegos takiego wyrasta?Warto sie w cos takiego zaopatrzyc,czy to tylko zagracanie mieszkania?
Joanna26
2007-05-02
18:43:04
Email
urzadzenie
Joanna26
2007-05-02
18:43:17
Email
;)
Kamila
2007-05-03
08:58:32
Email
Asiu, my kupiliśmy leżaczek dla Kini, taki z TACO.. 3. lata temu kosztował ok 50zł. Jesteśmy bardzo zadowoleni! Kinia swoje wyleżała a teraz Kondi korzysta. Możesz sobie postawić w kuchni na stole jak gotujesz, leżaczek ma pasy, takie jak w wózku.. Polecam.
MoNiSiA
2007-05-03
10:26:19
Email
Również szczerze polecam. Ja kupiłam Julkowej, kiedy skończyła jakieś 4 miesiące. Długo używała i wszyscy byli zadowoleni. Jeśli mogę coś dodać od siebie, to najlepiej żeby lezaczek miał na maksimum obniżane oparcie, bo mojej Julce zdarzyło się w nim zdrzemnąć. ;-) No i nasz leżaczek miał wibratorek, który uspokajał i pałąk z misiami, który umilał czas. Pozdrawiam.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum