szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - POPARZENIE- weekend z piekła rodem.


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mama_mikiego
2007-05-01
Email
Muszę się z wami podzielic straszną historią. W sobote pojechalismy na 3 dni do znajomych do Krakowa. Zaraz po wejściu do znajomych poprosilam o miete bo mam chorobe lokomocyjną. Mimo że odstawilam szklanke mna środek stołu chyba zle obliczylam jego wysokośc i długość rąk Mikiego. Wylał na siebie cala szklasnke tej wrzącej herbaty. KOSZMAR!!!!!! Skóra zeszła mu z całego ramienia i klatki. Pojechalismy pędem na Prokocim do szpitala dzieciecego. Miki cały czas płakał wniebogłosy mimo iz dostsł środek przeciwbólowy. Tam okazało sie że niektore poparzenia sa 2 stopnia wiec nie wiadomo jak sie bedzie goic. W poniedziałek mieliśmy zmiane opatrunku ale Miki znosil do tego czassu wszystko dobrze i na szczęscie okazalo sie ze wszystko świetnie sie goi i prawdopodobnie nie bedzie nawet śladów. Jednak to co sie stało traktóje jako żółtą kartke. Ostrzeżenie jak barfdzo ostrożnym trzeba byc z takim maluchem. Dopiero dziś dochodze do siebie. Dzis są tez moje urodziny a najwiekszy prezent od lisu mimo wlasnej nieostrożności juz dostałam. Prze okażji polecam gorąco SZpital Dziecięcy Prokocim. Wszpaniali lekarze i wyjątkowo przyjazne otoczenie.
Goga66
2007-05-01
18:25:51
Email
Wszystkiego Najlepszego:)
Ja w wieku Mikiego wylałam, sobie wrzącą herbatę na nogę, też nie mam śladu a wyglądało wtedy źle.
Agata
2007-05-03
13:58:32
Email
Ojejku...ależ też straszne przeżycia mieliście. Niestety, mimo tego, iż staramy się wszystko przewidzieć, i mieć oczy dookoła głowy....to czasem szybkość działania naszych szkrabów nas zaskakuje.
Całe szczęście, że wszystko się dobrze goi. Serdecznie życzenia dla mamy i uściski dla Mikiego.
aska
2007-05-04
11:03:59
Email
oj... niefajna historia. Pozdrawiamy i zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia. To nie twoja wina! Mimo, ze jestesmy dorosli i to my powinnismy przewidziec wiele rzeczy to nasze Skarby sa czasami nieobliczalne i potrafia np wlasnie siegnac tam gdzie by sie wydawalo iz to nie mozliwe. jeszcze raz pozdrawiamy

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum