szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - PODWOJNY WOZEK


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Magdalenka
2007-04-25
Email
dziewczyny, czy macie jakies doswiadczenia z podwojnymi wozkami? moze cos zasugerujecie? jedno dziecko noworodek, drugie 2 lata. podoba mi sie wozek jane na pompowanych kolach, ale drogi jest. moze cos innego mozecie tez polecic?
ula
2007-04-28
13:50:37
Email
Jestem mamą 2 szkrabów, których różnica wieku wynosi 1,5 roku. Używałam emmaljungi ze specjalnie, dodatkowo domontowywanym fotelikiem i nie wyobrażam sobie innego. Jest to rozwiązanie specjalnie dla 2 dzieci w różnym wieku i niestety nie jest już produkowane, w związku z czym prawie niedostępne. Ma tą przewagę nad wózkami dla bliźniąt, że po zdemontowaniu dodatkowego fotelika otrzymujemy pełnowartościową, superwygodną spacerówkę dla 1 dziecka. Najważniejsze są koła. Muszą być duże i pompowane. Małe, szczególnie jeżeli w wózku siedzi 2 rozbrykanych dzieci, nie pomagają w pokonywaniu nierówności w terenie. Koła wypełnione pianką, a nie powietrzem szybko zużywają się i zaczynają skrzypieć.


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum