szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - KUBEK NIEKAPEK


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
aniaR
2007-04-17
Email
kiedy można podać dziecku kubek niekapek?
Kornela
2007-04-20
17:10:19
Email
Czytałam gdzieś że podobno jak dziecko ma pół roku to najłatwiej nauczyć pić z niekapka ale moja córeczka nie chciała i praktycznie do teraz z nich nie pije (ma prawie 2 latka) i używa bidon ze słomką.
olufal
2007-04-22
18:53:17
Email
sa kubki i kubki ;) a tak na prawde to trzeba zaczac jak najwczesniej i bardzo wazne jest to aby dzibek kubka byl silikonowy a nie plastikowy bo jak jest ten drugi to nici z nauki :) Amelia ma 14 miesiacy i pije z kubka od 8 miesiaca zycia :)
Magdalenka
2007-04-22
20:43:53
Email
hmmm... julce od poczatku bardziej podchodzily kubki z plastikowym ustnikiem, nie wiem czemu. co dziecko, to inne preferencje ;-) ja kupilam kilka roznych rodzajow i probowalam z ktorego najbardziej lubi pic, a ze pije ogolnie malo i staram sie ja zachecic do picia w kazdy mozliwy sposob, wiec kubkow mam chyba z 7. nie ma co na sile, mozna zaczac probowac od 6 miesiaca, ale bez nerwow i cisnienia. w koncu sie i tak przestawi. jula ma juz 16 miesiecy i dopiero od ok 2-3 tygodnie calkowicie wyeliminowalam buletke ze smoczkiem.
Michalina
2007-04-23
19:39:07
Email
Łukasz generalnie nigdy nie ciągnął butelki. W wieku 5,5 m-ca pił z niekapków. Wszystko dlatego, że byl na cycu.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum