szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - NIE BĘDĘ ZNÓW MAMĄ- jeszcze nie:)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mama_mikiego
2007-04-15
Email
Dziewczynki. Dziekuje wam wszystkim za cnne odpowiedzi kiedy spozniala mi sie miesiączka prawie 2 tyg. Wreszcie jest, wiec mama podwójną jeszcze nie bede, Tzn ja tego bardzo chce ale bardziej pod kontrolą. Nie oceniajcie mnie żle. Uważam ze dzieci sa najwieksza radoscia ale staram sie do ciąz przygotowywac pod wzgledem zdrowotnym na maksa. Moze dlatego ze kiedy urodzil sie mikolaj umarla moja mama na raka macicy
aniaR
2007-04-15
19:21:25
Email
ale wiesz że można mieć miesiączke przez pierwsze 3 mies. i być w ciąży?moja mama też ma raka macicy
mama_mikiego
2007-04-15
19:24:20
Email
wiem AniaR ale ja zrobilam 3 testy i wszystkie negatywne a i objawów nie mam wiec pewnie nie. ja od pól roku biore Zoloft i Xanax na początku i oba maja na ulotkach ze zaburza miesiaczkowanie wiec to pewnie to
aniaR
2007-04-15
20:33:54
Email
a no to pewnie tak,mi po porodzie też się poprzestawiało tzn.po miesiączce która trwa 6 lub 7 dni,ma plamienia 3 czy 4 dni,poza tym brzuch mnie pobolewa,nie wiem czy to jajniki czy nie,a miesiączke miałam zaraz po porodzie,własnie wybieram sie do ginekologa na badanie

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum