szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Prezent dla 6-ciolatki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Guśka78
2007-03-21
Email
Mam za m-c urodziny chrześnicy męża, poradźcie co można jej podarować. Odpadają ubrania-ma ich mnóstwo, książki też nie bardzo...
Goga66
2007-03-21
16:35:48
Email
A może kosmetyki dla małej księżniczki? Są takie w Seforze płyny do kąpieli, perfumki i pomadki o tym samym zapachu. Albo np kask i rękawiczki rowerowe jeżeli lubi rower. lub łyzworolki, wrotki, hulajnogę itp.
Kamila
2007-03-22
12:56:55
Email
Hej! My też mamy teraz urodzinki chrześnicy mego męża, także 6. :) ten sam problem co u Ciebie. Kupujemy jej taki zestaw do stylizacji: 3. w 1. malowanie paznokci, makijaż i styliacja włosów. Jest tam np. 150. sztucznych paznokci... puder, pilniczki... jej to się bardzo podoba, gdyż jej mama robi "pazury" :)
aska
2007-03-22
16:08:42
Email
ja mam dosc nietypowy pomysl, ktory nalezaloby skonsultowac z rodzicami solenizanta/ki czy jubilata/ki - Rybka w malym okraglym akwarium. przymierzalam sie raz do takowego zakupu dla mojego chrzesniaka. Tatus byl zachwycony natomiast mama prosila mnie abym sie jeszcze troszke wstrzymala, gdyz chlopczyk byla chyba na tamten czas za maly.
Kamila
2007-03-22
16:34:28
Email
Nasza solenizantka miała już "złotą" rybkę - zdechła... nie wiem czemu :( miała też pieska... rodzice oddali do schroniska, bo się znudził i im i dziecku... wiecie, to tacy nieodpowiedzialni ludzie... dlatego wolę nie dawać żywego stworzenia.. po prostu mi szkoda :(
Guśka78
2007-03-23
13:46:54
Email
Dzięki dziewczyny, pomysły fajne. Podzielę sie pomysłem na ciekawy prezent gdybyście szukały dla kogoś - mianowicie książka, której bohaterem jest konkretne dziecko. Na stronie www.ksiazkidladzieci.pl. Kupiliśmy -ładnie wydana, kolorowa, polecam:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum